Malatya - Adıyaman arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Adıyaman şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 19 TL
Yolculuk süresi 17 saat
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış: 05:30
Son kalkış: 22:30
Mesafe 65km

Virail sizin için, Malatya konumundan Adıyaman konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Malatya konumundan Adıyaman konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Malatya konumundan Adıyaman konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Malatya konumundan Adıyaman konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 5,50 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 3,00 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Malatya konumundan Adıyaman konumuna giderken, otobüsler hangi istasyonları kullanıyorlar?

Malatya - Adıyaman istikametindeki otobüs hatları Malatya Otogarı istasyonundan kalkar ve Adıyaman Otogarı istasyonunda yolculuğunu tamamlar.

Malatya ilinden Adıyaman iline otobüsler


Malatya konumundan Adıyaman konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Gün içinde Malatya Adıyaman arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Malatya konumundan Adıyaman konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 2 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 2 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Bu sebeple, içinde otobüs değişimi olan bir hattı seçmek, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verilen seyahatler için en uygun seçenek olabilir. Buna rağmen, otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat içeren bir teklifi seçmenizi tavsiye ederiz.

Malatya - Adıyaman hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

Malatya konumundan ayrılan ilk otobüs saat 05:01 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 22:01 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 2 hours and 45 minutes sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer 2 hours and 30 minutes gibi bir sürede tamamlanabilir.

Hangi otobüs firmaları Malatya - Adıyaman güzergahında hizmet vermektedir?

Malatya konumundan Adıyaman konumuna Adıyaman Gülaras Turizm otobüsleriyle ulaşabilirsiniz.