Malatya - Erzurum arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Erzurum şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 75,99TL
Yolculuk süresi 6 sa 12 dk
Günlük bağlantılar 20
İlk kalkış: 01:30
Son kalkış: 22:30
Mesafe 309km

Malatya konumundan Erzurum konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Malatya konumundan Erzurum konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Malatya konumundan Erzurum konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Malatya konumundan Erzurum konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 13,27 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 11,83 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Kalkış istasyonları hangileridir?

Malatya konumundan Erzurum konumunda seferler düzenleyen otobüs hatları, Malatya Otogarı ve Erzurum Otobüs Durağı istasyonlarını kullanırlar.

Malatya ilinden Erzurum iline otobüsler


Malatya ve Erzurum arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Malatya Erzurum arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Malatya konumundan Erzurum konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Malatya konumundan Erzurum konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 20 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 20 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Erzurum konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Malatya konumundan ayrılan ilk otobüs saat 01:03 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 22:03 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 6 hours and 42 minutes sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer 6 hours gibi bir sürede tamamlanabilir.

Hangi otobüs firmaları Malatya - Erzurum güzergahında hizmet vermektedir?

Has Bingöl, Cesur Bingöl Seyahat and Esadaş ile Malatya Erzurum arası otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.