Otobüs Malatya - Erzurum ₺361,37'den başlayan fiyatlar

Dan başla
₺361,37

Malatya - Erzurum arası otobüs yolculuğu

Malatya'dan Erzurum'ye otobüs ile yolculuk 308,91 km'dir ve 6 sa. 50 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 21:30'de ve sonuncusu 21:30'dedir. Malatya'dan Erzurum'ye otobüs ile en az ₺361,37 veya en fazla ₺364,50 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺361,37.

En düşük fiyat₺361,37
Yolculuk Süresi6 sa. 50 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺361,37
En yüksek fiyat₺364,50
İlk Kalkış21:30
Son Kalkış21:30
Mesafe308,91 km
KalkışMalatya
VarışErzurum
FirmaKâmil Koç

Malatya - Erzurum Otobüs saatleri

Ayrılış tarihi
3 Mar 2024 Pazar

Malatya konumundan Erzurum konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Malatya Erzurum arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Malatya konumundan Erzurum konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Malatya konumundan Erzurum konumuna ₺361,37 gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama ₺362,84 civarındadır.

Malatya - Erzurum hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

Malatya Erzurum arası yolculuk 6 sa. 50 dk. kadar sürer. İlk otobüs Malatya konumundan 21:30 saatinde ayrılırken, sonuncusu saatler 21:30 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Otobüsle Malatya konumundan Erzurum konumuna ulaşmak ortlama 6 sa. 50 dk. kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre :6 sa. 50 dk. olur. İlk otobüs Malatya konumundan saat 21:30 olduğunda ,sonuncusu ise 21:30 olduğunda hareket eder.

Malatya konumundan Erzurum konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

Malatya konumundan Erzurum konumuna otobüsle ulaşmak isterseniz, bunun için günlük 1 bağlantıları bulunmaktadır. Lütfen bu seferlerin içerisinde direkt yolculuk yapacağınız 1 hatları olduğu gibi, en az bir değişiklik yapmanızı gerektiren 0 hatlarının da olduğunu unutmayınız. Özellikle incelediğiniz hatta çok az bağlantı bulunuyor ve bu yolculuğa son dakika karar vermişseniz, bir kez aktarma yapacağınız bir yolculuk, uzun yolculuklar için çok daha uygun olabilir.

Malatya konumundan Erzurum konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 1 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 1 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Yani otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Malatya ile Erzurum arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Malatya - Erzurum arası ucuz otobüs biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Malatya - Erzurum arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Malatya - Erzurum arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Malatya - Erzurum seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Malatya şehrinden Erzurum şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Malatya'den Erzurum'ye ucuz otobüs bileti almak için en iyi zaman

En ucuz Malatya - Erzurum otobüs biletleri, eğer şanslıysanız ₺180,78, ortalama ₺246,33 gibi düşük fiyatlara bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺273,74 kadar olabilir.

Erzurum konumuna otobüsle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Erzurum konumuna otobüsle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Otobüs'a göre Malatya - Erzurum CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
21.62kg
Otobüs
23.17kg
Uçak
61.78kg
araba
49.43kg

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Malatya şehrinden Erzurum şehrine otobüs bileti ne kadardır?
Malatya şehrinden Erzurum şehrine giden bir otobüs bileti, ₺362,84'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺361,37 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Malatya ile Erzurum arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Malatya ile Erzurum arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺361,37'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Malatya ve Erzurum arası mesafe otobüs ile ne kadar uzunluktadır?
Malatya şehriyle Erzurum şehri arası mesafe 308,91 km'dir.
Malatya ve Erzurum arasındaki otobüs yolculuğu ne kadar sürer?
Malatya ile Erzurum yolculuk ortalama olarak 6 sa. 50 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 6 sa. 50 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Malatya şehrinden Erzurum şehrine günde kaç tane otobüs gidiyor?
Malatya ile Erzurum arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Malatya konumundan Erzurum istikametine giden ilk otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Malatya şehrinden Erzurum şehrine en erken otobüs 21:30 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Malatya konumundan Erzurum istikametine giden son otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Malatya şehrinden Erzurum şehrine en son otobüs 21:30 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Malatya şehrinden Erzurum şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz otobüs bileti ₺361,37 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Malatya şehrinden Erzurum şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Malatya şehrinden Erzurum şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Malatya ile Erzurum arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Malatya ve Erzurum arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi 6 sa. 50 dk.'dır.
Malatya şehrinden Erzurum şehrine doğrudan giden bir otobüs var mı?
Evet, Malatya ile Erzurum arasında doğrudan bir otobüs vardır.
Malatya ile Erzurum arası otobüs yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Malatya şehrinden Erzurum şehrine olan otobüs yolculuğu 23.17kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Malatya'dan yerele geçin

Trend rotalar

Malatya'dan hafta sonu kaçamakları

Malatya'dan diğer hedefler

Erzurum iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar