Otobüs Konya - Bursa ₺563,49'den başlayan fiyatlar

Dan başla
₺563,49
keşfedin

Konya - Bursa arası otobüs yolculuğu

Konya'dan Bursa'ye otobüs ile yolculuk 391,41 km'dir ve 7 sa. 27 dk. sürer. Her gün 6 bağlantıları vardır, ilk kalkış 04:30'de ve sonuncusu 20:59'dedir. Konya'dan Bursa'ye otobüs ile en az ₺563,49 veya en fazla ₺563,49 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺563,49.

En düşük fiyat₺563,49
Yolculuk Süresi7 sa. 27 dk.
Günlük Bağlantı6
En düşük fiyat₺563,49
En yüksek fiyat₺563,49
İlk Kalkış04:30
Son Kalkış20:59
Mesafe391,41 km
KalkışKonya
VarışBursa
Firma

Konya - Bursa Otobüs saatleri

Ayrılış tarihi
4 Ara 2023 Pazartesi

Virail sizin için, Konya konumundan Bursa konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Konya konumundan Bursa konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Konya konumundan Bursa konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Konya konumundan Bursa konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama ₺563,49 civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, ₺563,49 gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Bursa konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Konya Bursa arası yolculuk 7 sa. 27 dk. kadar sürer. İlk otobüs Konya konumundan 04:30 saatinde ayrılırken, sonuncusu saatler 20:59 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuğun ortlama süresi 7 sa. 27 dk. kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Bursa konumuna :6 sa. 46 dk. gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 04:30 olduğunda sonuncusu ise saat 20:59 olduğunda istasyondan ayrılır.

Konya konumundan Bursa konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

Konya konumundan Bursa konumuna otobüsle ulaşmak isterseniz, bunun için günlük 6 bağlantıları bulunmaktadır. Lütfen bu seferlerin içerisinde direkt yolculuk yapacağınız 6 hatları olduğu gibi, en az bir değişiklik yapmanızı gerektiren 0 hatlarının da olduğunu unutmayınız. Sonuç olarak, eğer otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız direkt hatlardan birini alınız. Yine de, Bursa konumuna gitmeye son dakika kara verdiyseniz, yolculuğunuz biraz daha uzun sürecek olsa da, özellikle daha az aktarma yapacağınız bir bağlantıyı seçerek yolculuğunuzu daha verimli hale getirebilir.

Konya konumundan Bursa konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 6 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 6 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Böylece, tüm yolculuğunuz boyunca aynı otobüste seyahatinize devam edebileceksiniz.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Konya ile Bursa arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Konya - Bursa arası ucuz otobüs biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Konya - Bursa arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Konya - Bursa arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Konya - Bursa seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:

Konya şehrinden Bursa şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Bursa konumuna otobüsle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Bursa konumuna otobüsle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Otobüs'a göre Konya - Bursa CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
27.4kg
Otobüs
29.36kg
Uçak
78.28kg
araba
62.63kg

Sıkça Sorulan Sorular

Konya şehrinden Bursa şehrine otobüs bileti ne kadardır?
Konya şehrinden Bursa şehrine giden bir otobüs bileti, ₺563,49'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺563,49 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Konya ile Bursa arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Konya ile Bursa arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺563,49'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Konya ve Bursa arası mesafe otobüs ile ne kadar uzunluktadır?
Konya şehriyle Bursa şehri arası mesafe 391,41 km'dir.
Konya ve Bursa arasındaki otobüs yolculuğu ne kadar sürer?
Konya ile Bursa yolculuk ortalama olarak 7 sa. 27 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 6 sa. 46 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Konya şehrinden Bursa şehrine günde kaç tane otobüs gidiyor?
Konya ile Bursa arası günde ortalama 6 bağlantı bulunur.
Konya konumundan Bursa istikametine giden ilk otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Konya şehrinden Bursa şehrine en erken otobüs 04:30 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Konya konumundan Bursa istikametine giden son otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Konya şehrinden Bursa şehrine en son otobüs 20:59 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Konya şehrinden Bursa şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz otobüs bileti ₺563,49 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Konya şehrinden Bursa şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Konya şehrinden Bursa şehrine gitmek için ortalama 6 doğrudan bağlantı vardır.
Konya ile Bursa arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Konya ve Bursa arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi 6 sa. 46 dk.'dır.
Konya şehrinden Bursa şehrine doğrudan giden bir otobüs var mı?
Evet, Konya ile Bursa arasında doğrudan bir otobüs vardır.
Konya ile Bursa arası otobüs yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Konya şehrinden Bursa şehrine olan otobüs yolculuğu 29.36kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Konya'dan yerele geçin

Trend rotalar

Konya'dan hafta sonu kaçamakları

Konya'dan diğer hedefler

Bursa iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar