Bursa - Erzurum arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 109,13TL
Yolculuk süresi 19 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 12
İlk kalkış: 10:00
Son kalkış: 15:30
Mesafe 1037km

Virail ile Bursa konumundan Erzurum konumuna otobüs biletlerinizi bulun.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Bursa konumundan Erzurum konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Bursa konumundan Erzurum konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Bursa konumundan Erzurum konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 23,73 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 17,00 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Bursa ve Erzurum konumlarındaki kalkış istasyonlarının adı nedir?

Bursa konumundan Erzurum konumuna hareket eden otobüsler, Otogarı istasyonundan kalkar ve Erzurum Otobüs Durağı istasyonuna ulaşırlar.

Bilet fiyatı : Bursa - Erzurum her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
Tümünü gör Tümünü gör 545,63 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Bursa ilinden Erzurum iline otobüsler


Uzun mesafeli otobüs yolculukları çok uzun ve sıkıcı hale gelebilir. Bütçeniz kısıtlaysa, indirimli uçuşları olan havayollarından rezervasyon yaparak yolculuğunuzu hızlandırabilirsiniz.

Gün içinde Bursa Erzurum arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan Erzurum konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 4 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 5 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Erzurum konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Bursa konumundan ayrılan ilk otobüs saat 10:04 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 15:04 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 33 hours and 50 minutes sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer 19 hours gibi bir sürede tamamlanabilir.

Bursa - Erzurum hattında hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Virail'in birçok ortağı arasından Iğdırlı Turizm, Dadaş Turizm, Can Ardahan Turizm and Esadaş ile de, Bursa konumundan Erzurum konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.