Bursa - Erzurum arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 159,45 TL
Yolculuk süresi 18 sa 38 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış 15:00
Son kalkış 12:00
Mesafe 1.037 km

Bursa konumundan Erzurum konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Eğer Bursa konumundan Erzurum konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Bursa konumundan Erzurum konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Bursa konumundan Erzurum konumuna, sadece 159,45 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 194,26 TL civarındadır.

Bursa ilinden Erzurum iline otobüsler

Erzurum konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Yolculuğun ortlama süresi 18 sa 38 dk kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Erzurum konumuna :17 sa 45 dk gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 15:00 olduğunda sonuncusu ise saat 12:00 olduğunda istasyondan ayrılır.

Bursa ve Erzurum arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Bursa konumundan Erzurum konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan Erzurum konumuna seyahatleriniz için her gün 2 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 2 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Bu sebeple, eğer yolculuğunuz boyunca otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat teklifi seçmenizi öneririz. Yine de, aktmarlı bir yolculuk seçmek, hattın az değişimi varsa ve yolculuğunuza son dakika karar verdiyseniz daha verimli olabilir.

Bursa konumundan Erzurum konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 2 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 2 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Böylece, tüm yolculuğunuz boyunca aynı otobüste seyahatinize devam edebileceksiniz.