Otobüs Bursa - Erzurum ₺666,40'den başlayan fiyatlar

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Daha
Daha
Daha

Bursa - Erzurum arası otobüs yolculuğu

Bursa'dan Erzurum'ye otobüs ile yolculuk 1.038,65 km'dir ve 18 sa. 21 dk. sürer. Her gün 3 bağlantıları vardır, ilk kalkış 14:30'de ve sonuncusu 20:30'dedir. Bursa'dan Erzurum'ye otobüs ile en az ₺666,40 veya en fazla ₺666,40 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺666,40.

En düşük fiyat₺666,40
Yolculuk Süresi18 sa. 21 dk.
Günlük Bağlantı3
En düşük fiyat₺666,40
En yüksek fiyat₺666,40
İlk Kalkış14:30
Son Kalkış20:30
Mesafe1.038,65 km
KalkışBursa
VarışErzurum
FirmaKâmil Koç

Bursa - Erzurum Otobüs saatleri

Ayrılış tarihi
22 May 2024 Çarşamba

Bursa konumundan Erzurum konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Eğer Bursa konumundan Erzurum konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Bursa konumundan Erzurum konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri ₺666,40 iken, Bursa konumundan Erzurum konumuna, ₺666,40 gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Erzurum konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Bursa Erzurum arası yolculuk 18 sa. 21 dk. kadar sürer. İlk otobüs Bursa konumundan 14:30 saatinde ayrılırken, sonuncusu saatler 20:30 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuğun ortlama süresi 18 sa. 21 dk. kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Erzurum konumuna :18 sa. 0 dk. gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 14:30 olduğunda sonuncusu ise saat 20:30 olduğunda istasyondan ayrılır.

Bursa konumundan Erzurum konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan Erzurum konumuna seyahatleriniz için her gün 3 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 3 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Sonuç olarak, eğer otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız direkt hatlardan birini alınız. Yine de, Erzurum konumuna gitmeye son dakika kara verdiyseniz, yolculuğunuz biraz daha uzun sürecek olsa da, özellikle daha az aktarma yapacağınız bir bağlantıyı seçerek yolculuğunuzu daha verimli hale getirebilir.

Bursa konumundan Erzurum konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 3 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 3 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Sonuç olarak, hiç bir zaman otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Bursa ile Erzurum arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Bursa - Erzurum arası ucuz otobüs biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Bursa - Erzurum arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Bursa - Erzurum arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Bursa - Erzurum seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Bursa şehrinden Erzurum şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Bursa'den Erzurum'ye ucuz otobüs bileti almak için en iyi zaman

En ucuz Bursa - Erzurum otobüs biletleri, eğer şanslıysanız ₺202,50, ortalama ₺506,05 gibi düşük fiyatlara bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺667,14 kadar olabilir.

Erzurum konumuna otobüsle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Erzurum konumuna otobüsle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Otobüs'a göre Bursa - Erzurum CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
72.71kg
Otobüs
77.9kg
Uçak
207.73kg
araba
166.18kg

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Bursa şehrinden Erzurum şehrine otobüs bileti ne kadardır?
Bursa şehrinden Erzurum şehrine giden bir otobüs bileti, ₺666,40'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺666,40 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Bursa ile Erzurum arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Bursa ile Erzurum arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺666,40'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Bursa ve Erzurum arası mesafe otobüs ile ne kadar uzunluktadır?
Bursa şehriyle Erzurum şehri arası mesafe 1.038,65 km'dir.
Bursa ve Erzurum arasındaki otobüs yolculuğu ne kadar sürer?
Bursa ile Erzurum yolculuk ortalama olarak 18 sa. 21 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 18 sa. 0 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Bursa şehrinden Erzurum şehrine günde kaç tane otobüs gidiyor?
Bursa ile Erzurum arası günde ortalama 3 bağlantı bulunur.
Bursa konumundan Erzurum istikametine giden ilk otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Bursa şehrinden Erzurum şehrine en erken otobüs 14:30 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Bursa konumundan Erzurum istikametine giden son otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Bursa şehrinden Erzurum şehrine en son otobüs 20:30 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Bursa şehrinden Erzurum şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz otobüs bileti ₺666,40 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Bursa şehrinden Erzurum şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Bursa şehrinden Erzurum şehrine gitmek için ortalama 3 doğrudan bağlantı vardır.
Bursa ile Erzurum arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Bursa ve Erzurum arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi 18 sa. 0 dk.'dır.
Bursa şehrinden Erzurum şehrine doğrudan giden bir otobüs var mı?
Evet, Bursa ile Erzurum arasında doğrudan bir otobüs vardır.
Bursa ile Erzurum arası otobüs yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Bursa şehrinden Erzurum şehrine olan otobüs yolculuğu 77.9kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Bursa'dan yerele geçin

Trend rotalar

Bursa'dan hafta sonu kaçamakları

Bursa ve yakın bölgelerden uluslararası rotalar

Bursa'dan diğer hedefler

Erzurum iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar