Bursa - Erzurum arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 228 TL
Yolculuk süresi 19 sa 45 dk
Günlük bağlantılar 12
İlk kalkış: 10:00
Son kalkış: 15:30
Mesafe 1037km

Virail ile Bursa konumundan Erzurum konumuna otobüs biletlerinizi bulun.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Bursa konumundan Erzurum konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Bursa konumundan Erzurum konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Bursa konumundan Erzurum konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 25,13 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 24,98 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Bursa ve Erzurum konumlarındaki kalkış istasyonlarının adı nedir?

Bursa konumundan Erzurum konumuna hareket eden otobüsler, Otogarı istasyonundan kalkar ve Erzurum Otobüs Durağı istasyonuna ulaşırlar.

Bursa ilinden Erzurum iline otobüsler


Uzun mesafeli otobüs yolculukları çok uzun ve sıkıcı hale gelebilir. Bütçeniz kısıtlaysa, indirimli uçuşları olan havayollarından rezervasyon yaparak yolculuğunuzu hızlandırabilirsiniz.

Gün içinde Bursa Erzurum arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan Erzurum konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 1 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Erzurum konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Bursa konumundan ayrılan ilk otobüs saat 10:04 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 15:04 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 30 hours and 45 minutes sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer 14 hours and 16 minutes gibi bir sürede tamamlanabilir.

Bursa - Erzurum hattında hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Virail'in birçok ortağı arasından Ağrı Ses Turizm, Can Ardahan Turizm, Esadaş, Dadaş Turizm, Iğdırlı Turizm and Patnos Itimat ile de, Bursa konumundan Erzurum konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.