Bursa - Karaman arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Karaman şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 121,66TL
Yolculuk süresi 9 sa 48 dk
Günlük bağlantılar 5
İlk kalkış: 00:30
Son kalkış: 22:30
Mesafe 490km

Virail sizin için, Bursa konumundan Karaman konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Bursa Karaman arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Bursa konumundan Karaman konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Bursa konumundan Karaman konumuna ortalama otobüs biletleri 19,36 TL tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, Bursa konumundan Karaman konumuna, 18,94 TL gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

Otobüsle Karaman konumuna seyahat ederken hangi kalkış ve varış istasyonları kullanılıyor?

Bursa konumundan Karaman konumuna yaptığınız yolculuklarda, otobüsler, Otogarı ve KARAMAN istasyonlarını kullanırlar.

Bursa ilinden Karaman iline otobüsler


Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Gün içinde Bursa Karaman arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan Karaman konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 5 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 5 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

Bursa konumundan Karaman konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

Karaman konumuna hareket eden ilk otobüs saat 00:11 kalkarken, sonuncusu saatler 22:11 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 14 hours and 27 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi 9 hours kadar düşürür.

Bursa konumundan Karaman konumuna hangi şirketlerle seyahat edebilirsiniz?

Bursa konumundan Karaman konumuna, ortaklarımızdan Özkaymak and Kontur Turizm otobüsleriyle de ulaşabilirsiniz.