Antalya - Karaman arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Karaman şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 92,44TL
Yolculuk süresi 7 sa 42 dk
Günlük bağlantılar 9
İlk kalkış: 07:00
Son kalkış: 23:59
Mesafe 226km

Antalya konumundan Karaman konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Virail sayesinde, birkaç adımda Antalya konumundan Karaman konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Antalya konumundan Karaman konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Antalya konumundan Karaman konumuna ortalama otobüs biletleri 15,04 TL tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, Antalya konumundan Karaman konumuna, 14,39 TL gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

Otobüsle Karaman konumuna seyahat ederken hangi kalkış ve varış istasyonları kullanılıyor?

Antalya konumundan ANTALYA istasyonundan hareket eden otobüsler, Karaman konumundaki KARAMAN istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.

Antalya ilinden Karaman iline otobüsler


Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Antalya Karaman arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Antalya konumundan Karaman konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

Antalya konumundan Karaman konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 4 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 4 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Antalya - Karaman hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

Karaman konumuna hareket eden ilk otobüs saat 07:07 kalkarken, sonuncusu saatler 22:07 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 7 hours and 51 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi 6 hours and 59 minutes kadar düşürür.

Antalya - Karaman hattında hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Antalya konumundan Karaman konumuna Özkaymak and Isparta Petrol otobüsleriyle ulaşabilirsiniz.