Isparta - Karaman arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Karaman şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 60,06TL
Yolculuk süresi 6 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 4
İlk kalkış: 13:00
Son kalkış: 23:30
Mesafe 244km

Isparta konumundan Karaman konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Isparta Karaman arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Isparta konumundan Karaman konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Isparta konumundan Karaman konumuna, sadece 9,35 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 11,18 TL civarındadır.

Isparta konumundan Karaman konumuna giderken, otobüsler hangi istasyonları kullanıyorlar?

Isparta konumundan Karaman konumuna hareket eden otobüsler, ISPARTA istasyonundan kalkar ve KARAMAN istasyonuna ulaşırlar.

Isparta ilinden Karaman iline otobüsler


Isparta Karaman arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Isparta konumundan Karaman konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Isparta konumundan Karaman konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

Isparta konumundan Karaman konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 1 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 1 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Bu sebeple, içinde otobüs değişimi olan bir hattı seçmek, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verilen seyahatler için en uygun seçenek olabilir. Buna rağmen, otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat içeren bir teklifi seçmenizi tavsiye ederiz.

Isparta - Karaman hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

Karaman konumuna hareket eden ilk otobüs saat 13:03 kalkarken, sonuncusu saatler 23:03 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 6 hours and 22 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi 6 hours kadar düşürür.

Isparta - Karaman hattında hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Isparta konumundan Karaman konumuna, ortaklarımızdan Isparta Petrol, Kontur Turizm and Özkaymak otobüsleriyle de ulaşabilirsiniz.