Otobüs İstanbul - Çankırı ₺243,00'den başlayan fiyatlar

Dan başla
₺243,00

İstanbul - Çankırı arası otobüs yolculuğu

İstanbul'dan Çankırı'ye otobüs ile yolculuk 395,77 km'dir ve 8 sa. 0 dk. sürer. Her gün 2 bağlantıları vardır, ilk kalkış 09:30'de ve sonuncusu 22:30'dedir. İstanbul'dan Çankırı'ye otobüs ile en az ₺243,00 veya en fazla ₺254,04 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺243,00.

En düşük fiyat₺243,00
Yolculuk Süresi8 sa. 0 dk.
Günlük Bağlantı2
En düşük fiyat₺243,00
En yüksek fiyat₺254,04
İlk Kalkış09:30
Son Kalkış22:30
Mesafe395,77 km
Kalkışİstanbul
VarışÇankırı
Firma_ank_r_g_ven_turizm

İstanbul konumundan Çankırı konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, İstanbul konumundan Çankırı konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

İstanbul konumundan Çankırı konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

İstanbul konumundan Çankırı konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama ₺249,26 civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, ₺243,00 gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Çankırı konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

İlk otobüs İstanbul konumunu saat 09:30 olduğunda terk eder, sonuncusu ise 22:30. Yolculuk ortalama 8 sa. 0 dk. kadar sürer. İlk otobüs İstanbul konumundan saatler 09:30 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 22:30 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 8 sa. 0 dk. iken, en hızlı seferler sizi :8 sa. 0 dk. gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

İstanbul konumundan Çankırı konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Çankırı konumuna seyahatleriniz için her gün 2 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 2 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Bu sebeple, eğer yolculuğunuz boyunca otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat teklifi seçmenizi öneririz. Yine de, aktmarlı bir yolculuk seçmek, hattın az değişimi varsa ve yolculuğunuza son dakika karar verdiyseniz daha verimli olabilir.

Her gün, İstanbul konumundan Çankırı konumuna otobüsle 2 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Yani otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle
İstanbul - Çankırı arası ucuz otobüs biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte İstanbul - Çankırı arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer İstanbul - Çankırı arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, İstanbul - Çankırı seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

İstanbul'den Çankırı'ye ucuz otobüs bileti almak için en iyi zaman

En ucuz İstanbul - Çankırı otobüs biletleri, eğer şanslıysanız ₺133,28, ortalama ₺232,89 gibi düşük fiyatlara bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺262,88 kadar olabilir.

Çankırı konumuna otobüsle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Çankırı konumuna otobüsle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Otobüs'a göre İstanbul - Çankırı CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
27.7kg
Otobüs
29.68kg
Uçak
79.15kg
araba
63.32kg

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul şehrinden Çankırı şehrine otobüs bileti ne kadardır?
İstanbul şehrinden Çankırı şehrine giden bir otobüs bileti, ₺249,26'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺243,00 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
İstanbul ile Çankırı arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
İstanbul ile Çankırı arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺243,00'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
İstanbul ve Çankırı arası mesafe otobüs ile ne kadar uzunluktadır?
İstanbul şehriyle Çankırı şehri arası mesafe 395,77 km'dir.
İstanbul ve Çankırı arasındaki otobüs yolculuğu ne kadar sürer?
İstanbul ile Çankırı yolculuk ortalama olarak 8 sa. 0 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 8 sa. 0 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
İstanbul şehrinden Çankırı şehrine günde kaç tane otobüs gidiyor?
İstanbul ile Çankırı arası günde ortalama 2 bağlantı bulunur.
İstanbul konumundan Çankırı istikametine giden ilk otobüs ne zaman kalkmaktadır?
İstanbul şehrinden Çankırı şehrine en erken otobüs 09:30 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İstanbul konumundan Çankırı istikametine giden son otobüs ne zaman kalkmaktadır?
İstanbul şehrinden Çankırı şehrine en son otobüs 22:30 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İstanbul şehrinden Çankırı şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz otobüs bileti ₺243,00 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
İstanbul şehrinden Çankırı şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
İstanbul şehrinden Çankırı şehrine gitmek için ortalama 2 doğrudan bağlantı vardır.
İstanbul ile Çankırı arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
İstanbul ve Çankırı arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi 8 sa. 0 dk.'dır.
İstanbul şehrinden Çankırı şehrine doğrudan giden bir otobüs var mı?
Evet, İstanbul ile Çankırı arasında doğrudan bir otobüs vardır.
İstanbul ile Çankırı arası otobüs yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
İstanbul şehrinden Çankırı şehrine olan otobüs yolculuğu 29.68kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

İstanbul'dan yerele geçin

Trend rotalar

İstanbul'dan hafta sonu kaçamakları

İstanbul ve yakın bölgelerden uluslararası rotalar

İstanbul'dan diğer hedefler

Çankırı iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar