Otobüs Malatya - Gaziantep ₺217,41'den başlayan fiyatlar

Dan başla
₺217,41

Malatya - Gaziantep arası otobüs yolculuğu

Malatya'dan Gaziantep'ye otobüs ile yolculuk 165,57 km'dir ve 3 sa. 45 dk. sürer. Her gün 2 bağlantıları vardır, ilk kalkış 08:30'de ve sonuncusu 13:00'dedir. Malatya'dan Gaziantep'ye otobüs ile en az ₺217,41 veya en fazla ₺217,41 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺217,41.

En düşük fiyat₺217,41
Yolculuk Süresi3 sa. 45 dk.
Günlük Bağlantı2
En düşük fiyat₺217,41
En yüksek fiyat₺217,41
İlk Kalkış08:30
Son Kalkış13:00
Mesafe165,57 km
KalkışMalatya
VarışGaziantep
FirmaBeydağı Turizm

Malatya - Gaziantep Otobüs saatleri

Ayrılış tarihi
3 Mar 2024 Pazar

Malatya konumundan Gaziantep konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Malatya konumundan Gaziantep konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Malatya konumundan Gaziantep konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Malatya konumundan Gaziantep konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama ₺217,41 civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, ₺217,41 gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Malatya - Gaziantep hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

Malatya Gaziantep arası yolculuk 3 sa. 45 dk. kadar sürer. İlk otobüs Malatya konumundan 08:30 saatinde ayrılırken, sonuncusu saatler 13:00 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Gaziantep konumuna hareket eden ilk otobüs saat 08:30 kalkarken, sonuncusu saatler 13:00 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 3 sa. 45 dk. kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi :3 sa. 30 dk. kadar düşürür.

Malatya konumundan Gaziantep konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

Malatya konumundan Gaziantep konumuna seyahatleriniz için her gün 2 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 2 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Sonuç olarak, eğer otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız direkt hatlardan birini alınız. Yine de, Gaziantep konumuna gitmeye son dakika kara verdiyseniz, yolculuğunuz biraz daha uzun sürecek olsa da, özellikle daha az aktarma yapacağınız bir bağlantıyı seçerek yolculuğunuzu daha verimli hale getirebilir.

Her gün, Malatya konumundan Gaziantep konumuna otobüsle 2 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Yani otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Malatya ile Gaziantep arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Malatya - Gaziantep arası ucuz otobüs biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Malatya - Gaziantep arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Malatya - Gaziantep arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Malatya - Gaziantep seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Malatya şehrinden Gaziantep şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Gaziantep konumuna otobüsle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Gaziantep konumuna otobüsle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Otobüs'a göre Malatya - Gaziantep CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
11.59kg
Otobüs
12.42kg
Uçak
33.11kg
araba
26.49kg

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Malatya şehrinden Gaziantep şehrine otobüs bileti ne kadardır?
Malatya şehrinden Gaziantep şehrine giden bir otobüs bileti, ₺217,41'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺217,41 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Malatya ile Gaziantep arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Malatya ile Gaziantep arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺217,41'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Malatya ve Gaziantep arası mesafe otobüs ile ne kadar uzunluktadır?
Malatya şehriyle Gaziantep şehri arası mesafe 165,57 km'dir.
Malatya ve Gaziantep arasındaki otobüs yolculuğu ne kadar sürer?
Malatya ile Gaziantep yolculuk ortalama olarak 3 sa. 45 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 3 sa. 30 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Malatya şehrinden Gaziantep şehrine günde kaç tane otobüs gidiyor?
Malatya ile Gaziantep arası günde ortalama 2 bağlantı bulunur.
Malatya konumundan Gaziantep istikametine giden ilk otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Malatya şehrinden Gaziantep şehrine en erken otobüs 08:30 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Malatya konumundan Gaziantep istikametine giden son otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Malatya şehrinden Gaziantep şehrine en son otobüs 13:00 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Malatya şehrinden Gaziantep şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz otobüs bileti ₺217,41 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Malatya şehrinden Gaziantep şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Malatya şehrinden Gaziantep şehrine gitmek için ortalama 2 doğrudan bağlantı vardır.
Malatya ile Gaziantep arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Malatya ve Gaziantep arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi 3 sa. 30 dk.'dır.
Malatya şehrinden Gaziantep şehrine doğrudan giden bir otobüs var mı?
Evet, Malatya ile Gaziantep arasında doğrudan bir otobüs vardır.
Malatya ile Gaziantep arası otobüs yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Malatya şehrinden Gaziantep şehrine olan otobüs yolculuğu 12.42kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Malatya'dan yerele geçin

Trend rotalar

Malatya'dan hafta sonu kaçamakları

Malatya'dan diğer hedefler

Gaziantep iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar