Diyarbakır - Gaziantep arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Gaziantep şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 35,14TL
Yolculuk süresi 5 saat
Günlük bağlantılar 115
İlk kalkış: 00:29
Son kalkış: 23:59
Mesafe 268km

Virail ile Diyarbakır konumundan Gaziantep konumuna otobüs biletlerinizi bulun.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Diyarbakır Gaziantep arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Diyarbakır konumundan Gaziantep konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Diyarbakır konumundan Gaziantep konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 10,56 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 5,47 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Diyarbakır ve Gaziantep konumlarındaki kalkış istasyonlarının adı nedir?

Diyarbakır konumundan Gaziantep konumunda seferler düzenleyen otobüs hatları, Diyarbakır Otogarı ve Gaziantep Otogarı istasyonlarını kullanırlar.

Diyarbakır ilinden Gaziantep iline otobüsler


Diyarbakır Gaziantep arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Diyarbakır konumundan Gaziantep konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

Diyarbakır konumundan Gaziantep konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 115 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 44 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 71 seferleri oluşturur. Bu sebeple, içinde otobüs değişimi olan bir hattı seçmek, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verilen seyahatler için en uygun seçenek olabilir. Buna rağmen, otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat içeren bir teklifi seçmenizi tavsiye ederiz.

Diyarbakır konumundan Gaziantep konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

Yolculuğun ortlama süresi 8 hours and 3 minutes kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Gaziantep konumuna 3 hours and 43 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 00:04 olduğunda sonuncusu ise saat 08:04 olduğunda istasyondan ayrılır.

Diyarbakır - Gaziantep hattında hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Star Diyarbakir, Öz Diyarbakir, Vangölü and Has Bingöl şirketi de, virailin Diyarbakır konumundan Gaziantep konumuna otobüs seferleri düzenleyen ortakları arasındadır.