Kahramanmaraş - Gaziantep arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Gaziantep şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 14,45TL
Yolculuk süresi 1 sa 13 dk
Günlük bağlantılar 9
İlk kalkış: 04:30
Son kalkış: 19:15
Mesafe 71km

Kahramanmaraş konumundan Gaziantep konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Kahramanmaraş konumundan Gaziantep konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Kahramanmaraş konumundan Gaziantep konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Kahramanmaraş konumundan Gaziantep konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 3,58 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 2,25 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Otobüsle Gaziantep konumuna seyahat ederken hangi kalkış ve varış istasyonları kullanılıyor?

Kahramanmaraş konumundan Kahramanmaraş Otogarı istasyonundan hareket eden otobüsler, Gaziantep konumundaki Gaziantep Otogarı istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.

Kahramanmaraş ilinden Gaziantep iline otobüsler


Kahramanmaraş Gaziantep arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Kahramanmaraş konumundan Gaziantep konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Kahramanmaraş konumundan Gaziantep konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

Kahramanmaraş konumundan Gaziantep konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 9 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 8 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 1 seferleri oluşturur. Sonuç olarak, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya geç kaldığınız durumlarda, daha uzun sürecek olmasına rağmen, bir kez aktarma yapacağınız bir hat sizin için en uygun seçenek olabilir. Ama önceliğiniz yolculuğunuz süresince aynı otobüste kalmak ise sizin için en uygun sefer direkt hatlar olacaktır.

Kahramanmaraş - Gaziantep hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

Gaziantep konumuna hareket eden ilk otobüs saat 04:03 kalkarken, sonuncusu saatler 19:03 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 2 hours and 19 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi 1 hour kadar düşürür.

Kahramanmaraş konumundan Gaziantep konumuna hangi şirketlerle seyahat edebilirsiniz?

Kahramanmaraş konumundan Gaziantep konumuna Lüks Kahramanmaraş Turizm, Şanlıurfa Astor, Mardin Seyahat, Öz Diyarbakir and Vangölü otobüsleriyle ulaşabilirsiniz.