Osmaniye - Gaziantep arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Gaziantep şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 18,89TL
Yolculuk süresi 2 saat
Günlük bağlantılar 55
İlk kalkış: 00:30
Son kalkış: 22:30
Mesafe 101km

Osmaniye konumundan Gaziantep konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Osmaniye Gaziantep arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Osmaniye konumundan Gaziantep konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın; bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri 9,31 TL iken, Osmaniye konumundan Gaziantep konumuna, 2,94 TL gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Gaziantep konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

Osmaniye - Gaziantep istikametindeki otobüs hatları OSMANİYE istasyonundan kalkar ve Gaziantep Otogarı istasyonunda yolculuğunu tamamlar.

Osmaniye ilinden Gaziantep iline otobüsler


Osmaniye Gaziantep arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Osmaniye konumundan Gaziantep konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

Osmaniye konumundan Gaziantep konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 55 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 41 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 12 seferleri oluşturur. Sonuç olarak, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya geç kaldığınız durumlarda, daha uzun sürecek olmasına rağmen, bir kez aktarma yapacağınız bir hat sizin için en uygun seçenek olabilir. Ama önceliğiniz yolculuğunuz süresince aynı otobüste kalmak ise sizin için en uygun sefer direkt hatlar olacaktır.

Osmaniye - Gaziantep hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

İlk otobüs Osmaniye konumundan saatler 00:04 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 05:04 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 5 hours and 12 minutes iken, en hızlı seferler sizi 1 hour and 30 minutes gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Hangi otobüs hatları sizi Osmaniye konumundan Gaziantep konumuna götürür?

Has Diyarbakir, Şanlıurfa Astor, Lüks Batman Seyahat and Öz Diyarbakir ile Osmaniye Gaziantep arası otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.