Otobüs Malatya - Antalya ₺631,43'den başlayan fiyatlar

15/06/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Biletinizi bugün alın ve en iyi fırsatları yakalayın!

Bugün Daha
Yarın Daha
2 gün Daha
3 gün Daha

Malatya - Antalya arası otobüs yolculuğu

Malatya'dan Antalya'ye otobüs ile yolculuk 690,58 km'dir ve 16 sa. 10 dk. sürer. Her gün 2 bağlantıları vardır, ilk kalkış 14:30'de ve sonuncusu 18:00'dedir. Malatya'dan Antalya'ye otobüs ile en az ₺631,43 veya en fazla ₺631,43 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺631,43.

En düşük fiyat₺631,43
Yolculuk Süresi16 sa. 10 dk.
Günlük Bağlantı2
En düşük fiyat₺631,43
En yüksek fiyat₺631,43
İlk Kalkış14:30
Son Kalkış18:00
Mesafe690,58 km
KalkışMalatya
VarışAntalya
FirmaBeydağı Turizm

Malatya - Antalya Otobüs saatleri

Ayrılış tarihi
15 Haz 2024 Cumartesi

Virail ile Malatya konumundan Antalya konumuna otobüs biletlerinizi bulun.

Virail sayesinde, birkaç adımda Malatya konumundan Antalya konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Malatya konumundan Antalya konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Malatya konumundan Antalya konumuna ₺631,43 gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama ₺631,43 civarındadır.

Malatya konumundan Antalya konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

Malatya Antalya arası yolculuk 16 sa. 10 dk. kadar sürer. İlk otobüs Malatya konumundan 14:30 saatinde ayrılırken, sonuncusu saatler 18:00 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuğun ortlama süresi 16 sa. 10 dk. kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Antalya konumuna :15 sa. 0 dk. gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 14:30 olduğunda sonuncusu ise saat 18:00 olduğunda istasyondan ayrılır.

Malatya konumundan Antalya konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Malatya konumundan Antalya konumuna seyahatleriniz için her gün 2 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 2 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Sonuç olarak, eğer otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız direkt hatlardan birini alınız. Yine de, Antalya konumuna gitmeye son dakika kara verdiyseniz, yolculuğunuz biraz daha uzun sürecek olsa da, özellikle daha az aktarma yapacağınız bir bağlantıyı seçerek yolculuğunuzu daha verimli hale getirebilir.

Her gün, Malatya konumundan Antalya konumuna otobüsle 2 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Sonuç olarak, hiç bir zaman otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Malatya ile Antalya arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Malatya - Antalya arası ucuz otobüs biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Malatya - Antalya arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Malatya - Antalya arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Malatya - Antalya seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Malatya şehrinden Antalya şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Malatya'den Antalya'ye ucuz otobüs bileti almak için en iyi zaman

En ucuz Malatya - Antalya otobüs biletleri, eğer şanslıysanız ₺502,93, ortalama ₺579,87 gibi düşük fiyatlara bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺676,71 kadar olabilir.

Antalya konumuna otobüsle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Antalya konumuna otobüsle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Otobüs'a göre Malatya - Antalya CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
48.34kg
Otobüs
51.79kg
Uçak
138.12kg
araba
110.49kg

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Malatya şehrinden Antalya şehrine otobüs bileti ne kadardır?
Malatya şehrinden Antalya şehrine giden bir otobüs bileti, ₺631,43'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺631,43 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Malatya ile Antalya arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Malatya ile Antalya arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺631,43'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Malatya ve Antalya arası mesafe otobüs ile ne kadar uzunluktadır?
Malatya şehriyle Antalya şehri arası mesafe 690,58 km'dir.
Malatya ve Antalya arasındaki otobüs yolculuğu ne kadar sürer?
Malatya ile Antalya yolculuk ortalama olarak 16 sa. 10 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 15 sa. 0 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Malatya şehrinden Antalya şehrine günde kaç tane otobüs gidiyor?
Malatya ile Antalya arası günde ortalama 2 bağlantı bulunur.
Malatya konumundan Antalya istikametine giden ilk otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Malatya şehrinden Antalya şehrine en erken otobüs 14:30 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Malatya konumundan Antalya istikametine giden son otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Malatya şehrinden Antalya şehrine en son otobüs 18:00 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Malatya şehrinden Antalya şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz otobüs bileti ₺631,43 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Malatya şehrinden Antalya şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Malatya şehrinden Antalya şehrine gitmek için ortalama 2 doğrudan bağlantı vardır.
Malatya ile Antalya arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Malatya ve Antalya arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi 15 sa. 0 dk.'dır.
Malatya şehrinden Antalya şehrine doğrudan giden bir otobüs var mı?
Evet, Malatya ile Antalya arasında doğrudan bir otobüs vardır.
Malatya ile Antalya arası otobüs yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Malatya şehrinden Antalya şehrine olan otobüs yolculuğu 51.79kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Malatya'dan yerele geçin

Trend rotalar

Malatya'dan hafta sonu kaçamakları

Malatya'dan diğer hedefler

Antalya iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar