Malatya - Antalya arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Antalya şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 139,46TL
Yolculuk süresi 16 sa 35 dk
Günlük bağlantılar 10
İlk kalkış: 13:00
Son kalkış: 22:00
Mesafe 690km

Virail sizin için, Malatya konumundan Antalya konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Virail sayesinde, birkaç adımda Malatya konumundan Antalya konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Malatya konumundan Antalya konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın; bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri 34,39 TL iken, Malatya konumundan Antalya konumuna, 21,71 TL gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Malatya konumundan Antalya konumuna giderken, otobüsler hangi istasyonları kullanıyorlar?

Malatya konumundan Malatya Otogarı istasyonundan hareket eden otobüsler, Antalya konumundaki ANTALYA istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.

Bilet fiyatı : Malatya - Antalya her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
476 TL Tümünü gör 1.938 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Malatya ilinden Antalya iline otobüsler


Bu kadar uzun yolculuklar için otobüsle seyahat en iyi çözüm olmayabilir. Uçakla yolculuğa bir göz atın: biraz da şansla, Malatya Antalya arası indirimli uçak biletleri bulaiblir, yolculuğunuzu çok daha hızlı hale getirebilirsiniz!

Malatya konumundan Antalya konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Malatya konumundan Antalya konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 2 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 2 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Antalya konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

İlk otobüs Malatya konumundan saatler 13:04 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 22:04 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 43 hours and 32 minutes iken, en hızlı seferler sizi 11 hours and 39 minutes gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Malatya konumundan Antalya konumuna hangi şirketlerle seyahat edebilirsiniz?

Malatya konumundan Antalya konumuna, ortaklarımızdan Has Bingöl, Beydağı Turizm, Can Dersim Tuncelililer, Elazığ Murat Turizm, Öz Elazığlılar Seyahat and Vangölü otobüsleriyle de ulaşabilirsiniz.