Malatya - İstanbul arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 201 TL
Yolculuk süresi 16 saat
Günlük bağlantılar 44
İlk kalkış: 12:30
Son kalkış: 23:00
Mesafe 854km

Malatya konumundan İstanbul konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Eğer Malatya konumundan İstanbul konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Malatya konumundan İstanbul konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Malatya konumundan İstanbul konumuna, sadece 22,10 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 126,74 TL civarındadır.

Malatya konumundan İstanbul konumuna giderken, otobüsler hangi istasyonları kullanıyorlar?

Malatya konumundan Malatya Otogarı istasyonundan hareket eden otobüsler, İstanbul konumundaki Esenler Otogarı and Alibeyköy Otogarı istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.

Bilet fiyatı : Malatya - İstanbul her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
160,73 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 162,73 TL Tümünü gör 162,73 TL
Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 200,54 TL Tümünü gör 204,01 TL

Malatya İstanbul arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Yolunuz çok uzunsa, otobüsle seyahat alternatiflerinden çok daha uzun sürebilir. İstanbul konumuna kalkan uçaklara bir göz atın: erken rezervasyonla çok ucuz biletler bulmanız mümkün!

Malatya konumundan İstanbul konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Malatya konumundan İstanbul konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 3 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 3 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

İstanbul konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Yolculuğun ortlama süresi 15 hours and 48 minutes kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi İstanbul konumuna 16 hours gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 12:04 olduğunda sonuncusu ise saat 19:10 olduğunda istasyondan ayrılır.

Malatya konumundan İstanbul konumuna hangi şirketlerle seyahat edebilirsiniz?

Elazığ Murat Turizm, Beydağı Turizm, Medine Turizm, Vip Malatyalılar Turizm, Malatya Zafer Turizm, Can Diyarbakır Turizm and Metro Turizm şirketi de, virailin Malatya konumundan İstanbul konumuna otobüs seferleri düzenleyen ortakları arasındadır.