Otobüs Konya - Niğde ₺151,14'den başlayan fiyatlar

Dan başla
₺151,14

Konya - Niğde arası otobüs yolculuğu

Konya'dan Niğde'ye otobüs ile yolculuk 193,02 km'dir ve 3 sa. 45 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 23:00'de ve sonuncusu 23:00'dedir. Konya'dan Niğde'ye otobüs ile en az ₺151,14 veya en fazla ₺205,26 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺151,14.

En düşük fiyat₺151,14
Yolculuk Süresi3 sa. 45 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺151,14
En yüksek fiyat₺205,26
İlk Kalkış23:00
Son Kalkış23:00
Mesafe193,02 km
KalkışKonya
VarışNiğde
FirmaKâmil Koç

Konya - Niğde Otobüs saatleri

Ayrılış tarihi
3 Mar 2024 Pazar

Konya konumundan Niğde konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Virail sayesinde, birkaç adımda Konya konumundan Niğde konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Konya konumundan Niğde konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri ₺166,79 iken, Konya konumundan Niğde konumuna, ₺151,14 gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Niğde konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Konya Niğde arası yolculuk 3 sa. 45 dk. kadar sürer. İlk otobüs Konya konumundan 23:00 saatinde ayrılırken, sonuncusu saatler 23:00 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuğun ortlama süresi 3 sa. 45 dk. kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Niğde konumuna :3 sa. 45 dk. gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 23:00 olduğunda sonuncusu ise saat 23:00 olduğunda istasyondan ayrılır.

Konya konumundan Niğde konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

Konya konumundan Niğde konumuna otobüsle ulaşmak isterseniz, bunun için günlük 1 bağlantıları bulunmaktadır. Lütfen bu seferlerin içerisinde direkt yolculuk yapacağınız 1 hatları olduğu gibi, en az bir değişiklik yapmanızı gerektiren 0 hatlarının da olduğunu unutmayınız. Özellikle incelediğiniz hatta çok az bağlantı bulunuyor ve bu yolculuğa son dakika karar vermişseniz, bir kez aktarma yapacağınız bir yolculuk, uzun yolculuklar için çok daha uygun olabilir.

Konya konumundan Niğde konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 1 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 1 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Sonuç olarak, hiç bir zaman otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Konya ile Niğde arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Konya - Niğde arası ucuz otobüs biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Konya - Niğde arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Konya - Niğde arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Konya - Niğde seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Konya şehrinden Niğde şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Konya'den Niğde'ye ucuz otobüs bileti almak için en iyi zaman

En ucuz Konya - Niğde otobüs biletleri, eğer şanslıysanız ₺117,82, ortalama ₺163,32 gibi düşük fiyatlara bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺205,26 kadar olabilir.

Niğde konumuna otobüsle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Niğde konumuna otobüsle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Otobüs'a göre Konya - Niğde CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
13.51kg
Otobüs
14.48kg
Uçak
38.6kg
araba
30.88kg

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Konya şehrinden Niğde şehrine otobüs bileti ne kadardır?
Konya şehrinden Niğde şehrine giden bir otobüs bileti, ₺166,79'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺151,14 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Konya ile Niğde arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Konya ile Niğde arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺151,14'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Konya ve Niğde arası mesafe otobüs ile ne kadar uzunluktadır?
Konya şehriyle Niğde şehri arası mesafe 193,02 km'dir.
Konya ve Niğde arasındaki otobüs yolculuğu ne kadar sürer?
Konya ile Niğde yolculuk ortalama olarak 3 sa. 45 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 3 sa. 45 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Konya şehrinden Niğde şehrine günde kaç tane otobüs gidiyor?
Konya ile Niğde arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Konya konumundan Niğde istikametine giden ilk otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Konya şehrinden Niğde şehrine en erken otobüs 23:00 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Konya konumundan Niğde istikametine giden son otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Konya şehrinden Niğde şehrine en son otobüs 23:00 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Konya şehrinden Niğde şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz otobüs bileti ₺151,14 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Konya şehrinden Niğde şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Konya şehrinden Niğde şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Konya ile Niğde arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Konya ve Niğde arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi 3 sa. 45 dk.'dır.
Konya şehrinden Niğde şehrine doğrudan giden bir otobüs var mı?
Evet, Konya ile Niğde arasında doğrudan bir otobüs vardır.
Konya ile Niğde arası otobüs yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Konya şehrinden Niğde şehrine olan otobüs yolculuğu 14.48kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Konya'dan yerele geçin

Trend rotalar

Konya'dan hafta sonu kaçamakları

Konya'dan diğer hedefler

Niğde iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar