Konya - Kütahya arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 67,33 TL
Yolculuk süresi 4 sa 56 dk
Günlük bağlantılar 4
İlk kalkış 11:00
Son kalkış 21:00
Mesafe 277 km

Virail ile Konya konumundan Kütahya konumuna otobüs biletlerinizi bulun.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Konya konumundan Kütahya konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Konya konumundan Kütahya konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Konya konumundan Kütahya konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 65,78 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 48,38 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Bilet fiyatı : - her gün

Tümünü gör 67,42 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 67,33 TL

Konya ilinden Kütahya iline otobüsler

Konya - Kütahya hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

Kütahya konumuna hareket eden ilk otobüs saat 19:00 kalkarken, sonuncusu saatler 21:00 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 5 sa 1 dk kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi :2 sa 59 dk kadar düşürür.

Konya konumundan Kütahya konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Gün içinde Konya Kütahya arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Konya konumundan Kütahya konumuna otobüsle ulaşmak isterseniz, bunun için günlük 4.5 bağlantıları bulunmaktadır. Lütfen bu seferlerin içerisinde direkt yolculuk yapacağınız 4.5 hatları olduğu gibi, en az bir değişiklik yapmanızı gerektiren 0 hatlarının da olduğunu unutmayınız. Özellikle incelediğiniz hatta çok az bağlantı bulunuyor ve bu yolculuğa son dakika karar vermişseniz, bir kez aktarma yapacağınız bir yolculuk, uzun yolculuklar için çok daha uygun olabilir.

Her gün, Konya konumundan Kütahya konumuna otobüsle 4.5 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Yani otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.