Otobüs Erzincan - Malatya ₺193,66'den başlayan fiyatlar

20/04/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri
Dan başla
₺193,66

Erzincan - Malatya arası otobüs yolculuğu

Erzincan'dan Malatya'ye otobüs ile yolculuk 186,27 km'dir ve 5 sa. 42 dk. sürer. Her gün 4 bağlantıları vardır, ilk kalkış 08:30'de ve sonuncusu 23:00'dedir. Erzincan'dan Malatya'ye otobüs ile en az ₺193,66 veya en fazla ₺227,72 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺193,66.

En düşük fiyat₺193,66
Yolculuk Süresi5 sa. 42 dk.
Günlük Bağlantı4
En düşük fiyat₺193,66
En yüksek fiyat₺227,72
İlk Kalkış08:30
Son Kalkış23:00
Mesafe186,27 km
KalkışErzincan
VarışMalatya
Firmaturay_seyahat, can_dersim_tuncelililer

Erzincan - Malatya Otobüs saatleri

Ayrılış tarihi
20 Nis 2024 Cumartesi

Erzincan konumundan Malatya konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Eğer Erzincan konumundan Malatya konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Erzincan konumundan Malatya konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri ₺221,46 iken, Erzincan konumundan Malatya konumuna, ₺193,66 gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Erzincan konumundan Malatya konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

Erzincan konumundan Malatya konumuna otobüsle ulaşmanız 5 sa. 42 dk. kadar sürer. Bu hattaki ilk otobüs saat 08:30, sonuncusu ise saatler 23:00 olduğunda istasyondan ayrılır. İlk otobüs Erzincan konumundan saatler 08:30 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 23:00 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 5 sa. 42 dk. iken, en hızlı seferler sizi :5 sa. 30 dk. gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Erzincan konumundan Malatya konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Erzincan konumundan Malatya konumuna otobüsle ulaşmak isterseniz, bunun için günlük 4 bağlantıları bulunmaktadır. Lütfen bu seferlerin içerisinde direkt yolculuk yapacağınız 4 hatları olduğu gibi, en az bir değişiklik yapmanızı gerektiren 0 hatlarının da olduğunu unutmayınız. Özellikle incelediğiniz hatta çok az bağlantı bulunuyor ve bu yolculuğa son dakika karar vermişseniz, bir kez aktarma yapacağınız bir yolculuk, uzun yolculuklar için çok daha uygun olabilir.

Erzincan konumundan Malatya konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 4 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 4 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Böylece, tüm yolculuğunuz boyunca aynı otobüste seyahatinize devam edebileceksiniz.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Erzincan ile Malatya arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Erzincan - Malatya arası ucuz otobüs biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Erzincan - Malatya arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Erzincan - Malatya arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Erzincan - Malatya seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Erzincan şehrinden Malatya şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Erzincan'den Malatya'ye ucuz otobüs bileti almak için en iyi zaman

En ucuz Erzincan - Malatya otobüs biletleri, eğer şanslıysanız ₺133,28, ortalama ₺232,90 gibi düşük fiyatlara bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺263,06 kadar olabilir.

Malatya konumuna otobüsle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Malatya konumuna otobüsle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Otobüs'a göre Erzincan - Malatya CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
13.04kg
Otobüs
13.97kg
Uçak
37.25kg
araba
29.8kg

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Erzincan şehrinden Malatya şehrine otobüs bileti ne kadardır?
Erzincan şehrinden Malatya şehrine giden bir otobüs bileti, ₺221,46'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺193,66 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Erzincan ile Malatya arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Erzincan ile Malatya arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺193,66'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Erzincan ve Malatya arası mesafe otobüs ile ne kadar uzunluktadır?
Erzincan şehriyle Malatya şehri arası mesafe 186,27 km'dir.
Erzincan ve Malatya arasındaki otobüs yolculuğu ne kadar sürer?
Erzincan ile Malatya yolculuk ortalama olarak 5 sa. 42 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 5 sa. 30 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Erzincan konumundan Malatya istikametine hangi şirketler hizmet sağlamaktadır?
Erzincan - Malatya güzergahı 2 operatör kapsamındadır. Virail'da bu güzargah için bulabileceğiniz operatörler: turay_seyahat, can_dersim_tuncelililer and esada_.
Erzincan şehrinden Malatya şehrine günde kaç tane otobüs gidiyor?
Erzincan ile Malatya arası günde ortalama 4 bağlantı bulunur.
Erzincan konumundan Malatya istikametine giden ilk otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Erzincan şehrinden Malatya şehrine en erken otobüs 08:30 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Erzincan konumundan Malatya istikametine giden son otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Erzincan şehrinden Malatya şehrine en son otobüs 23:00 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Erzincan şehrinden Malatya şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz otobüs bileti ₺193,66 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Erzincan şehrinden Malatya şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Erzincan şehrinden Malatya şehrine gitmek için ortalama 4 doğrudan bağlantı vardır.
Erzincan ile Malatya arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Erzincan ve Malatya arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi 5 sa. 30 dk.'dır.
Erzincan şehrinden Malatya şehrine doğrudan giden bir otobüs var mı?
Evet, Erzincan ile Malatya arasında doğrudan bir otobüs vardır.
Erzincan ile Malatya arası otobüs yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Erzincan şehrinden Malatya şehrine olan otobüs yolculuğu 13.97kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Erzincan'dan yerele geçin

Trend rotalar

Erzincan'dan hafta sonu kaçamakları

Erzincan'dan diğer hedefler

Malatya iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar