Ankara - Zonguldak arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Zonguldak şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 50,10TL
Yolculuk süresi 3 sa 38 dk
Günlük bağlantılar 8
İlk kalkış: 01:00
Son kalkış: 21:30
Mesafe 192km

Ankara konumundan Zonguldak konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Ankara konumundan Zonguldak konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Ankara konumundan Zonguldak konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Otobüsle Zonguldak konumuna seyahat ederken hangi kalkış ve varış istasyonları kullanılıyor?

Ankara konumundan Zonguldak konumuna yaptığınız yolculuklarda, otobüsler, ANKARA and Aşti ve ZONGULDAK and Zonguldak Otogarı istasyonlarını kullanırlar.

Bilet fiyatı : Ankara - Zonguldak her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
64 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Ankara ve Zonguldak arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Ankara Zonguldak arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Gün içinde Ankara Zonguldak arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Ankara konumundan Zonguldak konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 3 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 3 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Sonuç olarak, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya geç kaldığınız durumlarda, daha uzun sürecek olmasına rağmen, bir kez aktarma yapacağınız bir hat sizin için en uygun seçenek olabilir. Ama önceliğiniz yolculuğunuz süresince aynı otobüste kalmak ise sizin için en uygun sefer direkt hatlar olacaktır.

Zonguldak konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Otobüsle Ankara konumundan Zonguldak konumuna ulaşmak ortlama 3 hours and 37 minutes kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre 3 hours and 30 minutes olur. İlk otobüs Ankara konumundan saat 01:01 olduğunda ,sonuncusu ise 23:07 olduğunda hareket eder.

Ankara - Zonguldak hattında hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Pamukkale Turizm and Metro Turizm şirketi de, virailin Ankara konumundan Zonguldak konumuna otobüs seferleri düzenleyen ortakları arasındadır.