Trabzon - Zonguldak arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 116 TL
Yolculuk süresi 14 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 4
İlk kalkış: 15:30
Son kalkış: 18:00
Mesafe 665km

Virail ile Trabzon konumundan Zonguldak konumuna otobüs biletlerinizi bulun.

Eğer Trabzon konumundan Zonguldak konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Trabzon konumundan Zonguldak konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Trabzon konumundan Zonguldak konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 20,60 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 18,04 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Trabzon ve Zonguldak konumlarındaki kalkış istasyonlarının adı nedir?

Trabzon konumundan Trabzon Otogari istasyonundan hareket eden otobüsler, Zonguldak konumundaki Zonguldak Otogarı istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.

Trabzon ilinden Zonguldak iline otobüsler


Trabzon konumundan Zonguldak konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Bu kadar uzun yolculuklar için otobüsle seyahat en iyi çözüm olmayabilir. Uçakla yolculuğa bir göz atın: biraz da şansla, Trabzon Zonguldak arası indirimli uçak biletleri bulaiblir, yolculuğunuzu çok daha hızlı hale getirebilirsiniz!

Trabzon konumundan Zonguldak konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

Trabzon konumundan Zonguldak konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 4 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 4 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Trabzon - Zonguldak hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

Trabzon konumundan ayrılan ilk otobüs saat 15:12 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 18:12 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 14 hours and 15 minutes sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer 13 hours and 30 minutes gibi bir sürede tamamlanabilir.

Hangi otobüs firmaları Trabzon - Zonguldak güzergahında hizmet vermektedir?

Trabzon konumundan Zonguldak konumuna, ortaklarımızdan Kanberoğlu Turizm, Ali Osman Ulusoy and Ulusoy Seyahat otobüsleriyle de ulaşabilirsiniz.