Ankara - Balıkesir arası otobüs bulun

Resmi ortağı


Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 67,79TL
Yolculuk süresi 8 saat
Günlük bağlantılar 19
İlk kalkış: 02:30
Son kalkış: 23:59
Mesafe 426km

Ankara konumundan Balıkesir konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Virail sayesinde, birkaç adımda Ankara konumundan Balıkesir konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Ankara konumundan Balıkesir konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Ankara konumundan Balıkesir konumuna, sadece 10,56 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 10,97 TL civarındadır.

Ankara ve Balıkesir konumlarındaki kalkış istasyonlarının adı nedir?

Ankara konumundan ANKARA istasyonundan hareket eden otobüsler, Balıkesir konumundaki BALIKESİR istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.

Bilet fiyatı : Ankara - Balıkesir her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
46,99 TL46,99 TL46,99 TL46,99 TL46,99 TL46,99 TL46,99 TL
86,47 TL86,47 TL86,47 TL86,47 TL97,57 TL86,47 TL96,48 TL

Ankara ilinden Balıkesir iline otobüsler


Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Gün içinde Ankara Balıkesir arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Ankara konumundan Balıkesir konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 19 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 19 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Balıkesir konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Balıkesir konumuna hareket eden ilk otobüs saat 02:09 kalkarken, sonuncusu saatler 23:09 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 8 hours and 25 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi 4 hours and 30 minutes kadar düşürür.

Ankara - Balıkesir hattında hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Virail'in birçok ortağı arasından Elazığ Hazar Turizm, Star Batman, Rize Ses Turizm, Ses Turizm, Özlem Adana Turizm, Süha Turizm and Iğdırlı Turizm ile de, Ankara konumundan Balıkesir konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.