Adana - Zonguldak arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 96,36TL
Yolculuk süresi 12 saat
Günlük bağlantılar 4
İlk kalkış: 00:30
Son kalkış: 00:45
Mesafe 581km

Virail sizin için, Adana konumundan Zonguldak konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Adana Zonguldak arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Adana konumundan Zonguldak konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Adana konumundan Zonguldak konumuna ortalama otobüs biletleri 20,76 TL tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, Adana konumundan Zonguldak konumuna, 15,00 TL gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

Kalkış istasyonları hangileridir?

Adana konumundan Zonguldak konumunda seferler düzenleyen otobüs hatları, Adana Otogarı ve Zonguldak Otogarı istasyonlarını kullanırlar.

Adana ilinden Zonguldak iline otobüsler


Bu kadar uzun yolculuklar için otobüsle seyahat en iyi çözüm olmayabilir. Uçakla yolculuğa bir göz atın: biraz da şansla, Adana Zonguldak arası indirimli uçak biletleri bulaiblir, yolculuğunuzu çok daha hızlı hale getirebilirsiniz!

Adana konumundan Zonguldak konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Adana konumundan Zonguldak konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 1 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 1 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Bu sebeple, içinde otobüs değişimi olan bir hattı seçmek, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verilen seyahatler için en uygun seçenek olabilir. Buna rağmen, otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat içeren bir teklifi seçmenizi tavsiye ederiz.

Adana - Zonguldak hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

Yolculuğun ortlama süresi 34 hours and 11 minutes kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Zonguldak konumuna 11 hours and 30 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 00:03 olduğunda sonuncusu ise saat 00:03 olduğunda istasyondan ayrılır.

Otobüs ile Adana - Zonguldak: hangi firmalar bu hatta hizmet vermektedir?

Has Turizm A.Ş. and Hassoy Turizm ile Adana Zonguldak arası otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.