Header background
  • Tek Yön
  • Gidiş - Dönüş
Konaklama seçenekleri Booking.com

Ankara - İstanbul arası otobüs bulun

En ucuz fiyat
31,71 TL
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

İle Otobüs

Bugün

Nereden 95,76 TL
İle Otobüs

Yarın

Nereden 95,94 TL
İle Otobüs

2 Gün

Nereden 95,76 TL
Rentalcars.com

İstanbul şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

keşfedin

Virail ile Ankara konumundan İstanbul konumuna otobüs biletlerinizi bulun.

Virail sayesinde, birkaç adımda Ankara konumundan İstanbul konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Ankara konumundan İstanbul konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Ankara konumundan İstanbul konumuna ortalama otobüs biletleri 158,45 TL tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, Ankara konumundan İstanbul konumuna, 31,71 TL gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

Ankara ile İstanbul ile otobüs

En iyi fiyat 53,21 TL
Yolculuk süresi 6 sa 22 dk
Günlük bağlantılar 12
İlk kalkış 21:00
Son kalkış 15:00
Mesafe 352 km
Kalkış Ankara
Varış İstanbul
Firma Ses Turizm, Busbud, Ulusoy Seyahat, CSr Seyahat, Star Batman, Kent Turizm, Es Turizm, Yeni Aksaray Seyahat, Hatay Sas Turizm, Yeni Sivas Turizm, Hatay Nur Seyahat, Şanlıurfa Astor, Elazığ Hazar Turizm, Has Turizm A.Ş., Lider Adana, Şanal Turizm, Lüks Mersin, Yeni Adana Turizm, Şanlıurfa Astor, Has Turizm A.Ş., Yükseller Aksaray Birlik, Lüks Mersin, Elazığ Hazar Turizm, Öz Sivas Seyahat, Mersin Travel Turizm, Güney Lüks Adana Seyahat, Gülen Turizm, RH Turizm, Ben Turizm, Şanal Turizm, Adiyaman Güleras Turizm, Çorum Kargı Turizm, Öz Diyarbakir, Midyat Seyyidoğlu, Luüks Erzincan Seyahat, Jet Turizm, Özlem Diyarbakır, Yeni Diyarbakır Seyahat, Gülnarlılar Mersin Nur Turizm, Divriği Nazar Turizm, Ankara As Turizm, Lider Elbistan, Lüks Afşınlılar Seyahat, Öncü Seyahat, Can Diyarbakır Turizm, Hassoy Turizm, Özlem Cizre Nuh, Selcuk Turizm, Mar-Tur Turizm, Niğde Aydoğanlar, Yeni As Bafra Turizm, Star Diyarbakir, Öz Elazığlılar Seyahat, Adıyaman Gülaras Turizm, Çankırı Güven Turizm, Huzur Turizm, Lüks Erova Turizm, Özlem Batman Turizm, Köksallar Turizm, Villa Seyahat, Erzincan Başak Turizm, Abdurrahim Nur Özlem Cizre Nuh, Yeşil Muş Ovası Turizm, Lüks Karadeniz, Aksu Turizm, Medine Turizm, Lüks Erzincan Seyahat, Özlem Adana Turizm, Süha Turizm, Beydağı Turizm, İnan Turizm, Adıyaman Ünal Turizm, Urfa Hassoy Turizm, Şanal Kırşehir Turizm, Efetur, Safa Kent Turizm, Dadaş Turizm, Malatya Zafer Turizm, Metro Turizm, Özkaymak, Mersin Travel, Mis Amasya, Lider Anadolu, Öz Elbistan, Efe Tur, Vanyolu Seyahat, Tokat Seyahat, Pamukkale Turizm, Malatya Kayısı Kent Turizm, Özemniyet Turizm, Pamukkale, Sakarya VİB

Ankara - İstanbul arası günlük bilet fiyatı

 
Bugün
172 TL
53,21 TL
Tümü
Yarın
172 TL
95,76 TL
Tümü
2 gün içinde
172 TL
95,94 TL
160,73 TL
3 gün içinde
172 TL
95,76 TL
Tümü
4 gün içinde
172 TL
92,12 TL
160 TL
5 gün içinde
172 TL
94,94 TL
Tümü
6 gün içinde
172 TL
95,76 TL
Tümü

Otobüs ile Seyahat Detayları

Rotalar
29
Firma
9
En düşük
31,71 TL
En yüksek
189,34 TL

Ankara - İstanbul

Aylık
En Ucuz

Ayın en iyi fiyatları

için en ucuz biletler

İle Tren

172 TL

Tarih
Cuma, Temmuz 8th 2022
tcdd-logo
Ankara Gar - İstanbul(Bostancı)
22:00 - 05:36
tcdd
7 sa 36 dk
CO2: 1.01kg
İle Otobüs

94,21 TL

Tarih
Cuma, Temmuz 8th 2022
Beydağı Turizm-logo
Aşti - Esenler Otogarı
23:59 - 06:00
Beydağı Turizm
6 sa 1 dk
CO2: 12.39kg
En Ucuz

Ankara - İstanbul hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

Otobüsle Ankara konumundan İstanbul konumuna ulaşmak ortlama 6 sa 25 dk kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre :4 sa 32 dk olur. İlk otobüs Ankara konumundan saat 20:00 olduğunda ,sonuncusu ise 15:00 olduğunda hareket eder.

Ankara ve İstanbul arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Ankara konumundan İstanbul konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

Ankara konumundan İstanbul konumuna seyahatleriniz için her gün 21 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 21 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Yolculuğunuz boyunca aynı otobüsle devam etmek ve değişim yapmamak istiyorsanız direkt bir hat seçiniz. Buna rağmen, yolculuk daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu güzergahlarda hele ki son dakika karar verdiğiniz yolculuklar için aktarmalı bir sefer seçmek daha uygun olabilir.

Her gün, Ankara konumundan İstanbul konumuna otobüsle 21 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Yani otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.

Kapat

Fırsatlar ve kampanyalardan haberdar olmak için ücretsiz üye ol

  • Omio %10 geri ödeme

  • Booking.com %2 geri ödeme

  • Rentalcars.com %10 indirim

Teklifin bitmesine kalan süre
2
Gün
:
14
Saat
:
35
Dakika
:
33
Saniye
Bugün 206 kişi katıldı

Kayıt olarak, kullanım koşullarımızı kabul ediyorsunuz. Daha fazla bilgi için Yasal Bilgilendirme sayfamıza göz atabilirsiniz.

Kayıt işlemleri yapılıyor...

Teşekkürler!
Vermiş olduğun e-posta adresi ile
bekleme listemize kayıt oldun.

Bir hata oluştu!

Beklenmeyen bir hata oluştu ve listeye kaydınızı gerçekleştiremedik. Şimdi geri dönüp tekrar deneyebilirsiniz.

Kapat
Logo
authentication

Giriş yapın ya da yeni bir hesap açın

Virail'e giriş yapın ve benzersiz fırsatları inceleyin

Kayıt olarak, kullanım koşullarımızı kabul ediyorsunuz. Daha fazla bilgi için Yasal Bilgilendirme sayfamıza göz atabilirsiniz.

Kapat

Fırsatlar

Booking.com

%2 geri ödeme