Ankara - İstanbul arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 34 TL
Yolculuk süresi 6 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 133
İlk kalkış: 23:30
Son kalkış: 23:59
Mesafe 352km

Ankara konumundan İstanbul konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Ankara konumundan İstanbul konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Ankara konumundan İstanbul konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Ankara konumundan İstanbul konumuna 5,32 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 88,67 TL civarındadır.

Kalkış istasyonları hangileridir?

Ankara konumundan İstanbul konumuna hareket eden otobüsler, ANKARA and Aşti istasyonundan kalkar ve Alibeyköy Otogarı, 4.Levent, İSTANBUL (Esenler), İSTANBUL (Alibeyköy) and Esenler Otogarı istasyonuna ulaşırlar.

Bilet fiyatı : Ankara - İstanbul her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
65 TL159 TL171 TL150 TL131 TL93 TL72 TL
70 TL66 TL70 TL60 TL Tümünü gör 66 TL70 TL

Ankara konumundan İstanbul konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Ankara konumundan İstanbul konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Gün içinde Ankara İstanbul arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Ankara konumundan İstanbul konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 63 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 63 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Sonuç olarak, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya geç kaldığınız durumlarda, daha uzun sürecek olmasına rağmen, bir kez aktarma yapacağınız bir hat sizin için en uygun seçenek olabilir. Ama önceliğiniz yolculuğunuz süresince aynı otobüste kalmak ise sizin için en uygun sefer direkt hatlar olacaktır.

İstanbul konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

İstanbul konumuna hareket eden ilk otobüs saat 00:03 kalkarken, sonuncusu saatler 23:10 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 7 hours and 20 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi 5 hours and 50 minutes kadar düşürür.

Otobüs ile Ankara - İstanbul: hangi firmalar bu hatta hizmet vermektedir?

Ankara konumundan İstanbul konumuna, ortaklarımızdan RH Turizm, Luüks Erzincan Seyahat, Efetur, Has Turizm A.Ş., Ulusoy Seyahat, Efe Tur, Pamukkale Turizm and Metro Turizm otobüsleriyle de ulaşabilirsiniz.