Ankara - İstanbul arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


İstanbul şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 36,42TL
Yolculuk süresi 6 sa 23 dk
Günlük bağlantılar 133
İlk kalkış: 23:30
Son kalkış: 23:59
Mesafe 352km

Ankara konumundan İstanbul konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Ankara konumundan İstanbul konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Ankara konumundan İstanbul konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Otobüsle İstanbul konumuna seyahat ederken hangi kalkış ve varış istasyonları kullanılıyor?

Ankara konumundan İstanbul konumuna hareket eden otobüsler, ANKARA and Aşti istasyonundan kalkar ve Alibeyköy Otogarı, 4.Levent, İSTANBUL (Esenler), İSTANBUL (Alibeyköy) and Esenler Otogarı istasyonuna ulaşırlar.

Bilet fiyatı : Ankara - İstanbul her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
233,12 TL586,61 TL229,97 TL320,16 TL205,04 TL232,02 TL604,34 TL
Tümünü gör 86,08 TL Tümünü gör 70,40 TL Tümünü gör Tümünü gör 48,18 TL

Ankara ilinden İstanbul iline otobüsler


Ankara ve İstanbul arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Ankara konumundan İstanbul konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Ankara konumundan İstanbul konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

Ankara konumundan İstanbul konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 8 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 8 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Bu sebeple, içinde otobüs değişimi olan bir hattı seçmek, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verilen seyahatler için en uygun seçenek olabilir. Buna rağmen, otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat içeren bir teklifi seçmenizi tavsiye ederiz.

Ankara - İstanbul hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

Yolculuğun ortlama süresi 6 hours and 15 minutes kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi İstanbul konumuna 5 hours and 45 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 00:03 olduğunda sonuncusu ise saat 23:04 olduğunda istasyondan ayrılır.

Hangi otobüs firmaları Ankara - İstanbul güzergahında hizmet vermektedir?

RH Turizm, Luüks Erzincan Seyahat, Efetur, Has Turizm A.Ş., Ulusoy Seyahat, Efe Tur, Malatya Kayısı Kent Turizm and Pamukkale Turizm şirketi de, virailin Ankara konumundan İstanbul konumuna otobüs seferleri düzenleyen ortakları arasındadır.