Ankara - İstanbul arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 54,18TL
Yolculuk süresi 6 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 133
İlk kalkış: 23:30
Son kalkış: 23:59
Mesafe 352km

Ankara konumundan İstanbul konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Ankara konumundan İstanbul konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Ankara konumundan İstanbul konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Ankara konumundan İstanbul konumuna 8,44 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 9,29 TL civarındadır.

Kalkış istasyonları hangileridir?

Ankara konumundan İstanbul konumuna hareket eden otobüsler, ANKARA istasyonundan kalkar ve Esenler Otogarı istasyonuna ulaşırlar.

Bilet fiyatı : Ankara - İstanbul her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
199,00 TL151,17 TL199,38 TL130,82 TL186,16 TL121,97 TL115,55 TL
Tümünü gör 73,63 TL73,63 TL Tümünü gör 73,63 TL50,65 TL50,71 TL
Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 77,72 TL Tümünü gör

Ankara ilinden İstanbul iline otobüsler


Ankara konumundan İstanbul konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Ankara konumundan İstanbul konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Gün içinde Ankara İstanbul arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Ankara konumundan İstanbul konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 133 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 133 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Sonuç olarak, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya geç kaldığınız durumlarda, daha uzun sürecek olmasına rağmen, bir kez aktarma yapacağınız bir hat sizin için en uygun seçenek olabilir. Ama önceliğiniz yolculuğunuz süresince aynı otobüste kalmak ise sizin için en uygun sefer direkt hatlar olacaktır.

İstanbul konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

İstanbul konumuna hareket eden ilk otobüs saat 02:03 kalkarken, sonuncusu saatler 23:03 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 5 hours and 5 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi 5 minutes kadar düşürür.

Otobüs ile Ankara - İstanbul: hangi firmalar bu hatta hizmet vermektedir?

Ankara konumundan İstanbul konumuna, ortaklarımızdan Villa Seyahat, Şanlıurfa Astor and Ben Turizm otobüsleriyle de ulaşabilirsiniz.