Malatya - Ankara arası tren bulun


Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 31,49TL
Yolculuk süresi 14 sa 40 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış: 16:56
Son kalkış: 16:56
Mesafe 502km

Malatya ile Ankara arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Malatya Ankara arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Hangi demiryolu şirketleri Malatya ile Ankara arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Ankara konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz Tcdd şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Malatya konumundan Ankara konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Malatya konumundan Ankara konumuna 31,49 TL tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Ankara konumuna biletler ortalama 32,24 TL kadar tutar.

,

Bilet fiyatı : Malatya - Ankara her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
636 TL253 TL225 TL571 TL881 TL289 TL308 TL
38 TL31 TL38 TL38 TL31 TL38 TL38 TL
112 TL117 TL113 TL112 TL118 TL112 TL112 TL

Malatya - Ankara arası trenler


Malatya ile Ankara arasındaki yolculuk uzun ise, Ankara mevkiine uçakla gitmeyi bir düşünün. Erken rezervasyon yaparsanız, düşük ücretli hava yolları, size zamanın yanında paradan da tasarruf ettirir.

Hangi istasyonlardan Ankara konumuna tren seferleri bulunur?

Ankara konumuna, Malatya vaktinde hareket edip hedefine Kayaş or Ankara Gar vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Trenle Malatya konumundan Ankara konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Malatya konumundan Ankara konumuna her gün 2 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu en iyi seçenek haline getirebilir. Fakat yolculuğunuz süresince aynı trende devam etmek ve tren değişiminden kaçınmak isterseniz, lütfen direkt bir hat satın alın.

Ankara konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

En hızlı güzergahları seçtiğinizde 14 hours and 33 minutes gibi bir sürede Ankara konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 14 hours and 40 minutes kadar sürer. Ankara konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 16:07 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren Malatya konumunu saatler 16:07 gösterdiğinde terkeder.