Otobüs İzmir - Konya ₺212,62'den başlayan fiyatlar

20/04/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri
Dan başla
₺212,62

İzmir - Konya arası otobüs yolculuğu

İzmir'dan Konya'ye otobüs ile yolculuk 471,86 km'dir ve 8 sa. 12 dk. sürer. Her gün 25 bağlantıları vardır, ilk kalkış 06:15'de ve sonuncusu 23:00'dedir. İzmir'dan Konya'ye otobüs ile en az ₺212,62 veya en fazla ₺373,33 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺212,62.

En düşük fiyat₺212,62
Yolculuk Süresi8 sa. 12 dk.
Günlük Bağlantı25
En düşük fiyat₺212,62
En yüksek fiyat₺373,33
İlk Kalkış06:15
Son Kalkış23:00
Mesafe471,86 km
Kalkışİzmir
VarışKonya
FirmaKontur Turizm, Beydağı TurizmTümü

Izmir - Konya Otobüs saatleri

Ayrılış tarihi
20 Nis 2024 Cumartesi

Izmir ile Konya arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

İzmir - Konya arası ucuz otobüs biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte İzmir - Konya arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer İzmir - Konya arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, İzmir - Konya seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Izmir şehrinden Konya şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Kalkış tarihi yaklaştıkça fiyat değişimi

Otobüs firmaları hareket tarihi yaklaştıkça daha yüksek bilet fiyatları talep edebilir. Önümüzdeki günlerde fiyatlar ₺206,00 ile ₺305,22 arasında değişebilir ancak değişebilir. Tavsiyemiz, seyahatinizde potansiyel olarak 33%'ye kadar tasarruf etmek için mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızdır!

İzmir'den Konya'ye ucuz otobüs bileti almak için en iyi zaman

En ucuz İzmir - Konya otobüs biletleri, eğer şanslıysanız ₺221,09, ortalama ₺248,96 gibi düşük fiyatlara bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺296,02 kadar olabilir.

Konya konumuna otobüsle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Konya konumuna otobüsle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Bu rotadaki seyahat firmaları

Bu rotadaki seyahat firmaları hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bir uzun mesafe otobüs şirketi olan FlixBus, hem Avrupa'da hem de Amerika Birleşik Devletleri'nde faaliyet göstermektedir. 2013 yılında kurulan şirket, 30 ülkede 2.500'den fazla noktayı birbirine bağlayan Avrupa'nın en büyük otobüs operatörlerinden biri haline geldi. Almanya menşeli FlixBus, Fransa, İtalya, Danimarka, Hollanda ve Hırvatistan gibi komşu ülkelere hızla yayılırken, Norveç, İspanya ve İngiltere'ye de düzenli seferler sunuyor. FlixBus, uygun fiyatlı fiyatları ve ücretsiz Wi-Fi, elektrik prizleri ve araç içi tuvaletler gibi konforlu olanaklarıyla rahat ve keyifli bir seyahat deneyimi sunuyor.

Metro Turizm, Türkiye genelinde şehirlerarası ulaşım hizmetleri sağlayan bir Türk otobüs firmasıdır. Şirket 1992 yılında kuruldu ve o zamandan beri ülkedeki en büyük otobüs operatörlerinden biri haline geldi. Metro Turizm, klima, Wi-Fi ve konforlu koltuklarla donatılmış modern bir otobüs filosu işletmektedir. Şirket, standart, lüks ve yataklı koltuklar dahil olmak üzere bir dizi bilet seçeneği sunar. Metro Turizm, yolcuların seyahatlerini önceden planlamalarını ve biletlerini önceden satın almalarını kolaylaştıran online rezervasyon hizmetleri de sunmaktadır. Şirket, müşterilerine güvenli, güvenilir ve uygun fiyatlı ulaşım hizmetleri sunmayı taahhüt eder.

İzmir - Konya seyahatinde Metro Turizm and FlixBus tarafından sunulan hizmetler
İzmir - Konya arası bus ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar Metro Turizm FlixBus
wifi Wifi check check
power_sockets Priz check check
food_and_drink Yeme - içme check check
luggage Bagaj cross check
air_con Klima cross check

Otobüs'a göre İzmir - Konya CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
33.03kg
Otobüs
35.39kg
Uçak
94.37kg
araba
75.5kg

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir şehrinden Konya şehrine otobüs bileti ne kadardır?
İzmir şehrinden Konya şehrine giden bir otobüs bileti, ₺321,05'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺212,62 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
İzmir ile Konya arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
İzmir ile Konya arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺212,62'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
İzmir ve Konya arası mesafe otobüs ile ne kadar uzunluktadır?
İzmir şehriyle Konya şehri arası mesafe 471,86 km'dir.
İzmir ve Konya arasındaki otobüs yolculuğu ne kadar sürer?
İzmir ile Konya yolculuk ortalama olarak 8 sa. 12 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 7 sa. 32 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
İzmir konumundan Konya istikametine hangi şirketler hizmet sağlamaktadır?
İzmir - Konya güzergahı 5 operatör kapsamındadır. Virail'da bu güzargah için bulabileceğiniz operatörler: Kontur Turizm, Beydağı Turizm, Metro Turizm, FlixBus, Kâmil Koç and KAMİL KOÇ OTOBÜSLERİ A.Ş..
İzmir şehrinden Konya şehrine günde kaç tane otobüs gidiyor?
İzmir ile Konya arası günde ortalama 25 bağlantı bulunur.
İzmir konumundan Konya istikametine giden ilk otobüs ne zaman kalkmaktadır?
İzmir şehrinden Konya şehrine en erken otobüs 06:15 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İzmir konumundan Konya istikametine giden son otobüs ne zaman kalkmaktadır?
İzmir şehrinden Konya şehrine en son otobüs 23:00 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İzmir şehrinden Konya şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz otobüs bileti ₺212,62 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
İzmir şehrinden Konya şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
İzmir şehrinden Konya şehrine gitmek için ortalama 25 doğrudan bağlantı vardır.
İzmir ile Konya arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
İzmir ve Konya arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi 7 sa. 32 dk.'dır.
İzmir şehrinden Konya şehrine doğrudan giden bir otobüs var mı?
Evet, İzmir ile Konya arasında doğrudan bir otobüs vardır.
İzmir ile Konya arası otobüs yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
İzmir şehrinden Konya şehrine olan otobüs yolculuğu 35.39kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

İzmir'dan yerele geçin

Trend rotalar

İzmir'dan hafta sonu kaçamakları

İzmir'dan diğer hedefler

Konya iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar