İzmir - Ankara arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 81,73 TL
Yolculuk süresi 8 sa 17 dk
Günlük bağlantılar 3
İlk kalkış 11:00
Son kalkış 16:00
Mesafe 520 km

Virail sizin için, İzmir konumundan Ankara konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Virail sayesinde, birkaç adımda İzmir konumundan Ankara konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

İzmir konumundan Ankara konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri 88,34 TL iken, İzmir konumundan Ankara konumuna, 49,48 TL gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Bilet fiyatı : - her gün

139,77 TL Tümünü gör 139,22 TL Tümünü gör Tümünü gör 98,77 TL Tümünü gör
181,04 TL 180,04 TL 212,57 TL Tümünü gör 192,98 TL 201,27 TL Tümünü gör

İzmir ilinden Ankara iline otobüsler

Ankara konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

İlk otobüs İzmir konumundan saatler 22:00 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 16:00 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 8 sa 11 dk iken, en hızlı seferler sizi :5 sa 45 dk gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Yolunuz çok uzunsa, otobüsle seyahat alternatiflerinden çok daha uzun sürebilir. Ankara konumuna kalkan uçaklara bir göz atın: erken rezervasyonla çok ucuz biletler bulmanız mümkün!

Gün içinde İzmir Ankara arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

İzmir konumundan Ankara konumuna otobüsle ulaşmak isterseniz, bunun için günlük 4 bağlantıları bulunmaktadır. Lütfen bu seferlerin içerisinde direkt yolculuk yapacağınız 4 hatları olduğu gibi, en az bir değişiklik yapmanızı gerektiren 0 hatlarının da olduğunu unutmayınız. Sonuç olarak, eğer otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız direkt hatlardan birini alınız. Yine de, Ankara konumuna gitmeye son dakika kara verdiyseniz, yolculuğunuz biraz daha uzun sürecek olsa da, özellikle daha az aktarma yapacağınız bir bağlantıyı seçerek yolculuğunuzu daha verimli hale getirebilir.

Her gün, İzmir konumundan Ankara konumuna otobüsle 4 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Sonuç olarak, hiç bir zaman otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.