İzmir - Balıkesir arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 33,71 TL
Yolculuk süresi 2 sa 49 dk
Günlük bağlantılar 30
İlk kalkış 01:00
Son kalkış 23:59
Mesafe 152 km

Virail ile İzmir konumundan Balıkesir konumuna otobüs biletlerinizi bulun.

Eğer İzmir konumundan Balıkesir konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

İzmir konumundan Balıkesir konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

İzmir konumundan Balıkesir konumuna ortalama otobüs biletleri 37,86 TL tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, İzmir konumundan Balıkesir konumuna, 33,44 TL gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

Bilet fiyatı : - her gün

33,71 TL 33,99 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

İzmir ilinden Balıkesir iline otobüsler

İzmir - Balıkesir hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

İzmir konumundan ayrılan ilk otobüs saat 18:30 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 23:59 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 2 sa 49 dk sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer :2 saat gibi bir sürede tamamlanabilir.

Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

İzmir konumundan Balıkesir konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

İzmir konumundan Balıkesir konumuna seyahatleriniz için her gün 30 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 30 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Bu sebeple, eğer yolculuğunuz boyunca otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat teklifi seçmenizi öneririz. Yine de, aktmarlı bir yolculuk seçmek, hattın az değişimi varsa ve yolculuğunuza son dakika karar verdiyseniz daha verimli olabilir.

Her gün, İzmir konumundan Balıkesir konumuna otobüsle 30 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Sonuç olarak, hiç bir zaman otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.