Kars - Ankara arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Ankara şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 119,10TL
Yolculuk süresi 16 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 3
İlk kalkış: 17:00
Son kalkış: 17:30
Mesafe 872km

Kars konumundan Ankara konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Kars konumundan Ankara konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Kars konumundan Ankara konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Kars konumundan Ankara konumuna, sadece 18,54 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 22,89 TL civarındadır.

Kars konumundan Ankara konumuna giderken, otobüsler hangi istasyonları kullanıyorlar?

Kars konumundan Ankara konumunda seferler düzenleyen otobüs hatları, Kars Otobüs Durağı ve ANKARA istasyonlarını kullanırlar.

Bilet fiyatı : Kars - Ankara her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
Tümünü gör 454 TL Tümünü gör 1.354 TL295 TL382 TL312 TL

Kars ilinden Ankara iline otobüsler


Kars ve Ankara arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Bu kadar uzun bir yolculuk için size bir önerimiz var: Ankara konumuna bir uçak bileti bakabilir ya da bütçeniz kısıtlıysa gece yolculuğu yapabileceğiniz otobüs ve tren seferlerini deneyebilirsiniz. Bu şekilde gün içinde tatilinizin tadını çıkarmak için daha çok zamanınız olur.

Kars konumundan Ankara konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

Kars konumundan Ankara konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 3 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 3 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Kars konumundan Ankara konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

Ankara konumuna hareket eden ilk otobüs saat 17:02 kalkarken, sonuncusu saatler 17:02 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 16 hours and 30 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi 16 hours and 30 minutes kadar düşürür.

Hangi otobüs firmaları Kars - Ankara güzergahında hizmet vermektedir?

Öz Doğu Kars and Turgut Reis ile Kars Ankara arası otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.