Adana - Konya arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 50,30TL
Yolculuk süresi 7 sa 40 dk
Günlük bağlantılar 86
İlk kalkış: 00:30
Son kalkış: 23:59
Mesafe 269km

Adana konumundan Konya konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Virail sayesinde, birkaç adımda Adana konumundan Konya konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Adana konumundan Konya konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Adana konumundan Konya konumuna, sadece 7,83 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 29,39 TL civarındadır.

Adana ve Konya konumlarındaki kalkış istasyonlarının adı nedir?

Adana - Konya istikametindeki otobüs hatları Adana Otogarı istasyonundan kalkar ve KONYA istasyonunda yolculuğunu tamamlar.

Bilet fiyatı : Adana - Konya her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
443 TL405 TL440 TL Tümünü gör 1.055 TL455 TL370 TL
Tümünü gör 25 TL Tümünü gör 25 TL Tümünü gör 25 TL25 TL
Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 65 TL Tümünü gör 65 TL66 TL

Adana ilinden Konya iline otobüsler


Adana konumundan Konya konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Adana Konya arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Adana konumundan Konya konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

Adana konumundan Konya konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 7 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 7 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Konya konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Adana konumundan ayrılan ilk otobüs saat 17:04 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 22:01 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 9 hours and 8 minutes sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer 8 hours gibi bir sürede tamamlanabilir.

Adana konumundan Konya konumuna hangi şirketlerle seyahat edebilirsiniz?

Virail'in birçok ortağı arasından Ben Turizm and Kontur Turizm ile de, Adana konumundan Konya konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.