Adana - Konya arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Konya şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 54,92TL
Yolculuk süresi 8 saat
Günlük bağlantılar 86
İlk kalkış: 00:30
Son kalkış: 23:59
Mesafe 269km

Adana konumundan Konya konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Virail sayesinde, birkaç adımda Adana konumundan Konya konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Adana konumundan Konya konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Adana konumundan Konya konumuna, sadece 8,55 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 42,75 TL civarındadır.

Adana ve Konya konumlarındaki kalkış istasyonlarının adı nedir?

Adana - Konya istikametindeki otobüs hatları Adana Otogarı istasyonundan kalkar ve KONYA and Konya Otogarı istasyonunda yolculuğunu tamamlar.

Bilet fiyatı : Adana - Konya her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
434 TL Tümünü gör 333 TL291 TL338 TL893 TL Tümünü gör
77 TL98 TL86 TL85 TL85 TL Tümünü gör Tümünü gör

Adana konumundan Konya konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Adana Konya arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Adana konumundan Konya konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

Adana konumundan Konya konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 10 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 10 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Konya konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Adana konumundan ayrılan ilk otobüs saat 00:04 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 22:07 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 8 hours and 34 minutes sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer 4 hours and 15 minutes gibi bir sürede tamamlanabilir.

Adana konumundan Konya konumuna hangi şirketlerle seyahat edebilirsiniz?

Virail'in birçok ortağı arasından Şanlıurfa Astor, Lüks Batman Seyahat, Has Turizm A.Ş., Aksu Turizm, Vangölü, Lüks Ereğli, Kontur Turizm and Metro Turizm ile de, Adana konumundan Konya konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.