İstanbul - Trabzon arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 186,42 TL
Yolculuk süresi 21 saat
Günlük bağlantılar 7
İlk kalkış 11:00
Son kalkış 19:30
Mesafe 904 km

Virail ile İstanbul konumundan Trabzon konumuna otobüs biletlerinizi bulun.

Eğer İstanbul konumundan Trabzon konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

İstanbul konumundan Trabzon konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, İstanbul konumundan Trabzon konumuna 133,76 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 183,46 TL civarındadır.

İstanbul ilinden Trabzon iline otobüsler

İstanbul - Trabzon hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

Otobüsle İstanbul konumundan Trabzon konumuna ulaşmak ortlama 25 sa 58 dk kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre :3 sa 30 dk olur. İlk otobüs İstanbul konumundan saat 11:00 olduğunda ,sonuncusu ise 19:30 olduğunda hareket eder.

Bu kadar uzun yolculuklar için otobüsle seyahat en iyi çözüm olmayabilir. Uçakla yolculuğa bir göz atın: biraz da şansla, İstanbul Trabzon arası indirimli uçak biletleri bulaiblir, yolculuğunuzu çok daha hızlı hale getirebilirsiniz!

İstanbul konumundan Trabzon konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Trabzon konumuna seyahatleriniz için her gün 5 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 5 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Sonuç olarak, eğer otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız direkt hatlardan birini alınız. Yine de, Trabzon konumuna gitmeye son dakika kara verdiyseniz, yolculuğunuz biraz daha uzun sürecek olsa da, özellikle daha az aktarma yapacağınız bir bağlantıyı seçerek yolculuğunuzu daha verimli hale getirebilir.

Her gün, İstanbul konumundan Trabzon konumuna otobüsle 5 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Sonuç olarak, hiç bir zaman otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.