İstanbul - Trabzon arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 140 TL
Yolculuk süresi 17 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 53
İlk kalkış: 10:00
Son kalkış: 23:59
Mesafe 904km

Virail sizin için, İstanbul konumundan Trabzon konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

İstanbul konumundan Trabzon konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

İstanbul konumundan Trabzon konumuna otobüs biletleri ne kadar?

İstanbul konumundan Trabzon konumuna ortalama otobüs biletleri 107,48 TL tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, İstanbul konumundan Trabzon konumuna, 21,79 TL gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

Otobüsle Trabzon konumuna seyahat ederken hangi kalkış ve varış istasyonları kullanılıyor?

İstanbul konumundan Trabzon konumuna hareket eden otobüsler, Harem Otogarı, İSTANBUL (Esenler), Alibeyköy Otogarı and Aksaray istasyonundan kalkar ve Trabzon Otogari and Trabzon Otogarı istasyonuna ulaşırlar.

Bilet fiyatı : İstanbul - Trabzon her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
Tümünü gör 112,03 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör
Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 279,43 TL Tümünü gör Tümünü gör

Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Son derece ucuz olmasına rağmen İstanbul Trabzon arası otobüsle yolculuk, bir hayli uzun sürebilir. Erken rezervasyon yaptırıp, bütçenize uygun uçak biletleri almayı düşünebilirsiniz.

İstanbul konumundan Trabzon konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Trabzon konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 3 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 3 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

Trabzon konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Trabzon konumuna hareket eden ilk otobüs saat 11:09 kalkarken, sonuncusu saatler 19:10 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 18 hours and 40 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi 16 hours and 30 minutes kadar düşürür.

Hangi otobüs firmaları İstanbul - Trabzon güzergahında hizmet vermektedir?

İstanbul konumundan Trabzon konumuna, ortaklarımızdan Ulusoy Seyahat, Yeşil Artvin, Sahil Seyahat, Kanberoğlu Turizm, Doğu Karadeniz, Lüks Karadeniz, Lüks Artvin Seyahat and Metro Turizm otobüsleriyle de ulaşabilirsiniz.