İstanbul - Trabzon arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 113,06TL
Yolculuk süresi 17 sa 14 dk
Günlük bağlantılar 53
İlk kalkış: 10:00
Son kalkış: 23:59
Mesafe 904km

Virail sizin için, İstanbul konumundan Trabzon konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

İstanbul konumundan Trabzon konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

İstanbul konumundan Trabzon konumuna otobüs biletleri ne kadar?

İstanbul konumundan Trabzon konumuna ortalama otobüs biletleri 26,79 TL tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, İstanbul konumundan Trabzon konumuna, 17,60 TL gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

Otobüsle Trabzon konumuna seyahat ederken hangi kalkış ve varış istasyonları kullanılıyor?

İstanbul konumundan Trabzon konumuna hareket eden otobüsler, Atakent, Esenler Otogarı and Harem Otogarı istasyonundan kalkar ve Trabzon Otogari istasyonuna ulaşırlar.

Bilet fiyatı : İstanbul - Trabzon her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
635 TL Tümünü gör Tümünü gör 258 TL278 TL256 TL Tümünü gör

İstanbul ilinden Trabzon iline otobüsler


Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Son derece ucuz olmasına rağmen İstanbul Trabzon arası otobüsle yolculuk, bir hayli uzun sürebilir. Erken rezervasyon yaptırıp, bütçenize uygun uçak biletleri almayı düşünebilirsiniz.

İstanbul konumundan Trabzon konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Trabzon konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 9 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 12 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

Trabzon konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Trabzon konumuna hareket eden ilk otobüs saat 10:09 kalkarken, sonuncusu saatler 23:09 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 13 hours and 30 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi 5 hours and 30 minutes kadar düşürür.

Hangi otobüs firmaları İstanbul - Trabzon güzergahında hizmet vermektedir?

İstanbul konumundan Trabzon konumuna, ortaklarımızdan Yeni As Bafra Turizm, Kanberoğlu Turizm and Sahil Seyahat otobüsleriyle de ulaşabilirsiniz.