Otobüs Osmaniye - Trabzon ₺333,94'den başlayan fiyatlar

15/07/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Osmaniye - Trabzon arası otobüs yolculuğu

Osmaniye'dan Trabzon'ye otobüs ile yolculuk 530,9 km'dir ve 16 sa. 33 dk. sürer. Her gün 2 bağlantıları vardır, ilk kalkış 16:15'de ve sonuncusu 19:00'dedir. Osmaniye'dan Trabzon'ye otobüs ile en az ₺333,94 veya en fazla ₺460,04 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺333,94.

En düşük fiyat₺333,94
Yolculuk Süresi16 sa. 33 dk.
Günlük Bağlantı2
En düşük fiyat₺333,94
En yüksek fiyat₺460,04
İlk Kalkış16:15
Son Kalkış19:00
Mesafe530,9 km
KalkışOsmaniye
VarışTrabzon
Firmaturay_seyahat, kanbero_lu_turizmTümü

Osmaniye konumundan Trabzon konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Osmaniye konumundan Trabzon konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Osmaniye konumundan Trabzon konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Osmaniye konumundan Trabzon konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama ₺387,32 civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, ₺333,94 gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Osmaniye konumundan Trabzon konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

İlk otobüs Osmaniye konumunu saat 16:15 olduğunda terk eder, sonuncusu ise 19:00. Yolculuk ortalama 16 sa. 33 dk. kadar sürer. İlk otobüs Osmaniye konumundan saatler 16:15 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 19:00 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 16 sa. 33 dk. iken, en hızlı seferler sizi :13 sa. 0 dk. gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Osmaniye konumundan Trabzon konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

Osmaniye konumundan Trabzon konumuna otobüsle ulaşmak isterseniz, bunun için günlük 2 bağlantıları bulunmaktadır. Lütfen bu seferlerin içerisinde direkt yolculuk yapacağınız 2 hatları olduğu gibi, en az bir değişiklik yapmanızı gerektiren 0 hatlarının da olduğunu unutmayınız. Sonuç olarak, eğer otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız direkt hatlardan birini alınız. Yine de, Trabzon konumuna gitmeye son dakika kara verdiyseniz, yolculuğunuz biraz daha uzun sürecek olsa da, özellikle daha az aktarma yapacağınız bir bağlantıyı seçerek yolculuğunuzu daha verimli hale getirebilir.

Her gün, Osmaniye konumundan Trabzon konumuna otobüsle 2 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Sonuç olarak, hiç bir zaman otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle
Osmaniye - Trabzon arası ucuz otobüs biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Osmaniye - Trabzon arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Osmaniye - Trabzon arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Osmaniye - Trabzon seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Osmaniye'den Trabzon'ye ucuz otobüs bileti almak için en iyi zaman

En ucuz Osmaniye - Trabzon otobüs biletleri, eğer şanslıysanız ₺223,30, ortalama ₺270,83 gibi düşük fiyatlara bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺345,54 kadar olabilir.

Trabzon konumuna otobüsle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Trabzon konumuna otobüsle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Otobüs'a göre Osmaniye - Trabzon CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
37.16kg
Otobüs
39.82kg
Uçak
106.18kg
araba
84.94kg

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Osmaniye şehrinden Trabzon şehrine otobüs bileti ne kadardır?
Osmaniye şehrinden Trabzon şehrine giden bir otobüs bileti, ₺387,32'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺333,94 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Osmaniye ile Trabzon arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Osmaniye ile Trabzon arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺333,94'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Osmaniye ve Trabzon arası mesafe otobüs ile ne kadar uzunluktadır?
Osmaniye şehriyle Trabzon şehri arası mesafe 530,9 km'dir.
Osmaniye ve Trabzon arasındaki otobüs yolculuğu ne kadar sürer?
Osmaniye ile Trabzon yolculuk ortalama olarak 16 sa. 33 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 13 sa. 0 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Osmaniye konumundan Trabzon istikametine hangi şirketler hizmet sağlamaktadır?
Osmaniye - Trabzon güzergahı 3 operatör kapsamındadır. Virail'da bu güzargah için bulabileceğiniz operatörler: turay_seyahat, kanbero_lu_turizm, l_ks_kahramanmara_turizm and Lüks KahramanMaraş Turizm.
Osmaniye şehrinden Trabzon şehrine günde kaç tane otobüs gidiyor?
Osmaniye ile Trabzon arası günde ortalama 2 bağlantı bulunur.
Osmaniye konumundan Trabzon istikametine giden ilk otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Osmaniye şehrinden Trabzon şehrine en erken otobüs 16:15 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Osmaniye konumundan Trabzon istikametine giden son otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Osmaniye şehrinden Trabzon şehrine en son otobüs 19:00 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Osmaniye şehrinden Trabzon şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz otobüs bileti ₺333,94 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Osmaniye şehrinden Trabzon şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Osmaniye şehrinden Trabzon şehrine gitmek için ortalama 2 doğrudan bağlantı vardır.
Osmaniye ile Trabzon arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Osmaniye ve Trabzon arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi 13 sa. 0 dk.'dır.
Osmaniye şehrinden Trabzon şehrine doğrudan giden bir otobüs var mı?
Evet, Osmaniye ile Trabzon arasında doğrudan bir otobüs vardır.
Osmaniye ile Trabzon arası otobüs yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Osmaniye şehrinden Trabzon şehrine olan otobüs yolculuğu 39.82kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Osmaniye'dan yerele geçin

Trend rotalar

Osmaniye'dan hafta sonu kaçamakları

Osmaniye'dan diğer hedefler

Trabzon iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar