Osmaniye - Adıyaman arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Adıyaman şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 59,03TL
Yolculuk süresi 3 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 10
İlk kalkış: 01:30
Son kalkış: 18:45
Mesafe 195km

Osmaniye konumundan Adıyaman konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Osmaniye konumundan Adıyaman konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Osmaniye konumundan Adıyaman konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Osmaniye konumundan Adıyaman konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 9,88 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 9,19 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Otobüsle Adıyaman konumuna seyahat ederken hangi kalkış ve varış istasyonları kullanılıyor?

Osmaniye konumundan Adıyaman konumuna yaptığınız yolculuklarda, otobüsler, OSMANİYE ve Adıyaman Otogarı istasyonlarını kullanırlar.

Osmaniye ilinden Adıyaman iline otobüsler


Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Osmaniye konumundan Adıyaman konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

Osmaniye konumundan Adıyaman konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 10 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 10 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

Osmaniye konumundan Adıyaman konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

Adıyaman konumuna hareket eden ilk otobüs saat 01:08 kalkarken, sonuncusu saatler 18:08 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 3 hours and 30 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi 3 hours and 30 minutes kadar düşürür.

Osmaniye - Adıyaman hattında hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Adiyaman Güleras Turizm and Adıyaman Ünal Turizm şirketi de, virailin Osmaniye konumundan Adıyaman konumuna otobüs seferleri düzenleyen ortakları arasındadır.