Osmaniye - Kahramanmaraş arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Kahramanmaraş şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 19,98TL
Yolculuk süresi 1 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 5
İlk kalkış: 15:00
Son kalkış: 18:00
Mesafe 83km

Osmaniye konumundan Kahramanmaraş konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Virail sayesinde, birkaç adımda Osmaniye konumundan Kahramanmaraş konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Osmaniye konumundan Kahramanmaraş konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Osmaniye konumundan Kahramanmaraş konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 3,86 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 3,11 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Osmaniye konumundan Kahramanmaraş konumuna giderken, otobüsler hangi istasyonları kullanıyorlar?

Osmaniye konumundan Kahramanmaraş konumuna yaptığınız yolculuklarda, otobüsler, OSMANİYE ve Kahramanmaraş Otogarı istasyonlarını kullanırlar.

Osmaniye ilinden Kahramanmaraş iline otobüsler


Osmaniye Kahramanmaraş arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Osmaniye konumundan Kahramanmaraş konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Osmaniye konumundan Kahramanmaraş konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

Osmaniye konumundan Kahramanmaraş konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 5 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 5 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

Osmaniye - Kahramanmaraş hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

İlk otobüs Osmaniye konumundan saatler 15:04 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 18:04 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 1 hour and 30 minutes iken, en hızlı seferler sizi 1 hour and 30 minutes gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Hangi otobüs firmaları Osmaniye - Kahramanmaraş güzergahında hizmet vermektedir?

Lüks Afşınlılar Seyahat, Cesur Bingöl Seyahat, Turay Seyahat, Esadaş and Has Bingöl ile Osmaniye Kahramanmaraş arası otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.