• Tek Yön
  • Gidiş - Dönüş

Elâzığ - Diyarbakır arası otobüs bulun

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

İle Otobüs

Bugün

İle Otobüs

Yarın

İle Otobüs

2 Gün

Rentalcars.com

Diyarbakır şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Elâzığ konumundan Diyarbakır konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Elâzığ konumundan Diyarbakır konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Elâzığ konumundan Diyarbakır konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Elâzığ konumundan Diyarbakır konumuna 40,36 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 45,38 TL civarındadır.

Seyahat Detayları

En iyi fiyat 40,36 TL
Yolculuk süresi 2 saat
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış 04:30
Son kalkış 04:30
Mesafe 121 km
Metro Turizm-logo
Metro Turizm
Süre: 2 saat
Elazig Otogarı - Diyarbakır Otogarı
04:30 - 06:30
47,11 TL

Elâzığ - Diyarbakır hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

Elâzığ konumundan Diyarbakır konumuna otobüsle ulaşmanız 2 saat kadar sürer. Bu hattaki ilk otobüs saat 04:30, sonuncusu ise saatler 04:30 olduğunda istasyondan ayrılır.

Elâzığ konumundan Diyarbakır konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Elâzığ konumundan Diyarbakır konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Elâzığ konumundan Diyarbakır konumuna seyahatleriniz için her gün 1 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 1 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Bu sebeple, eğer yolculuğunuz boyunca otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat teklifi seçmenizi öneririz. Yine de, aktmarlı bir yolculuk seçmek, hattın az değişimi varsa ve yolculuğunuza son dakika karar verdiyseniz daha verimli olabilir.

Elâzığ konumundan Diyarbakır konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 1 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 1 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Böylece, tüm yolculuğunuz boyunca aynı otobüste seyahatinize devam edebileceksiniz.

Kalkış istasyonları

Elazığ Otogarı
Elazig Otogarı

Varış istasyonları

Diyarbakır Otogarı
Logo