Kayseri - Adana arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Adana şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 38,61TL
Yolculuk süresi 3 sa 59 dk
Günlük bağlantılar 42
İlk kalkış: 01:00
Son kalkış: 23:59
Mesafe 193km

Kayseri konumundan Adana konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Kayseri konumundan Adana konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Kayseri konumundan Adana konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Kayseri konumundan Adana konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 9,38 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 6,01 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Adana konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

Kayseri konumundan Adana konumuna yaptığınız yolculuklarda, otobüsler, Kayseri Otogarı ve Adana Otogarı istasyonlarını kullanırlar.

Kayseri ilinden Adana iline otobüsler


Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Kayseri konumundan Adana konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

Kayseri konumundan Adana konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 42 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 21 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 21 seferleri oluşturur. Bu sebeple, içinde otobüs değişimi olan bir hattı seçmek, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verilen seyahatler için en uygun seçenek olabilir. Buna rağmen, otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat içeren bir teklifi seçmenizi tavsiye ederiz.

Kayseri - Adana hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

Yolculuğun ortlama süresi 4 hours and 18 minutes kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Adana konumuna 3 hours and 30 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 01:04 olduğunda sonuncusu ise saat 07:04 olduğunda istasyondan ayrılır.

Hangi otobüs firmaları Kayseri - Adana güzergahında hizmet vermektedir?

Kanberoğlu Turizm, Tokat Seyahat, Esadaş, Iğdırlı Turizm, Has Turizm A.Ş. and Süha Turizm şirketi de, virailin Kayseri konumundan Adana konumuna otobüs seferleri düzenleyen ortakları arasındadır.