Batman - Adana arası otobüs bulun

Resmi ortağı


Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 65,70TL
Yolculuk süresi 10 sa 12 dk
Günlük bağlantılar 50
İlk kalkış: 01:30
Son kalkış: 23:45
Mesafe 522km

Virail sizin için, Batman konumundan Adana konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Batman Adana arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Batman konumundan Adana konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Batman konumundan Adana konumuna, sadece 10,00 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 13,13 TL civarındadır.

Adana konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

Batman konumundan Adana konumuna yaptığınız yolculuklarda, otobüsler, Batman Otobüs Durağı ve Adana Otogarı istasyonlarını kullanırlar.


Uzun mesafeli otobüs yolculukları çok uzun ve sıkıcı hale gelebilir. Bütçeniz kısıtlaysa, indirimli uçuşları olan havayollarından rezervasyon yaparak yolculuğunuzu hızlandırabilirsiniz.

Batman konumundan Adana konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Batman konumundan Adana konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 11 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 10 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Batman - Adana hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

Yolculuğun ortlama süresi 53 hours and 30 minutes kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Adana konumuna 10 hours gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 01:04 olduğunda sonuncusu ise saat 20:09 olduğunda istasyondan ayrılır.

Hangi otobüs firmaları Batman - Adana güzergahında hizmet vermektedir?

Batman konumundan Adana konumuna, ortaklarımızdan Best Van Turizm, Siirt Petrol, Lüks Batman Seyahat, Star Batman, Vangölü, Lider Siirt Turizm and Yeni Diyarbakır Seyahat otobüsleriyle de ulaşabilirsiniz.