Erzurum - Adana arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Adana şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 95,01TL
Yolculuk süresi 13 sa 21 dk
Günlük bağlantılar 11
İlk kalkış: 14:30
Son kalkış: 18:30
Mesafe 610km

Virail sizin için, Erzurum konumundan Adana konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Erzurum konumundan Adana konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Erzurum konumundan Adana konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Erzurum konumundan Adana konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 18,34 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 14,79 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Erzurum konumundan Adana konumuna giderken, otobüsler hangi istasyonları kullanıyorlar?

Erzurum konumundan Erzurum Otobüs Durağı istasyonundan hareket eden otobüsler, Adana konumundaki Adana Otogarı istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.

Bilet fiyatı : Erzurum - Adana her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 385 TL

Erzurum ilinden Adana iline otobüsler


Erzurum Adana arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Son derece ucuz olmasına rağmen Erzurum Adana arası otobüsle yolculuk, bir hayli uzun sürebilir. Erken rezervasyon yaptırıp, bütçenize uygun uçak biletleri almayı düşünebilirsiniz.

Erzurum konumundan Adana konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

Erzurum konumundan Adana konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 11 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 6 seferlerinin yanı sıra, direkt 5 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Erzurum - Adana hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

Adana konumuna hareket eden ilk otobüs saat 14:04 kalkarken, sonuncusu saatler 18:04 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 30 hours and 28 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi 12 hours and 30 minutes kadar düşürür.

Erzurum konumundan Adana konumuna hangi şirketlerle seyahat edebilirsiniz?

Cesur Bingöl Seyahat, Has Bingöl, Iğdırlı Turizm and Esadaş ile Erzurum Adana arası otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.