Kayseri - Adana arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 17 TL
Yolculuk süresi 5 sa 12 dk
Günlük bağlantılar 16
İlk kalkış: 08:00
Son kalkış: 08:38
Mesafe 193km

Kayseri ile Adana arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Virail'in sizi Adana mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Kayseri konumundan Adana istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler Kayseri ile Adana arasında tren seferleri düzenliyor?

Ortaklarımız arasında, Kayseri ile Adana arasında tren bağlantıları sunan Tcdd şirketini de bulacaksınız.

Adana konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Kayseri konumundan Adana konumuna 17,49 TL tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Adana konumuna biletler ortalama 54,62 TL kadar tutar.

,

Bilet fiyatı : Kayseri - Adana her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
61 TL62 TL62 TL61 TL62 TL Tümünü gör Tümünü gör

Kayseri - Adana arası trenler


Eğer rotanız üzerinde tren değişikliği yapacaksanız, platformlar arası yürümeniz için gerekli zamana sahip olduğunuzdan emin olun ve hiç bir zaman, bir rötar durumunda ikinci treni kaçırabileceğiniz ihtimalini görmezden gelmeyin.

Eğer tren saatleri programınıza ya da bütçenize uymuyorsa, yolculuğunuzun süresini çok büyük ölçüde değiştirmeden, otobüs ve araç paylaşımı yöntemleri, size zaman ve fiyat alternatifleri sunabilir.

Hangi istasyonlardan Adana konumuna tren seferleri bulunur?

Adana konumuna hareket edecek trenlerin İncesu(Kayseri) or Kayseri vaktinde ayrılmaları ve Şakirpaşa or Adana vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Trenle Kayseri konumundan Adana konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Kayseri konumundan Adana konumuna her gün 16 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Kayseri konumundan Adana konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

Adana konumuna ortalama yolculuk süresi 5 hours and 12 minutes iken, oraya en hızlı bağlantılarla 4 hours and 49 minutes kadar sürede ulaşabilirsiniz. Kayseri konumundan hareket eden ilk tren saat 08:11 kalkarken, sonuncusu saatler 08:11 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.