Kayseri - Erzurum arası tren bulun


Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 4,50TL
Yolculuk süresi 13 sa 38 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış: 00:39
Son kalkış: 02:27
Mesafe 515km

Kayseri ile Erzurum arası en ucuz tren biletleri virail

Virail'in sizi Erzurum mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Kayseri konumundan Erzurum istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Hangi demiryolu şirketleri Kayseri ile Erzurum arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Kayseri konumundan Erzurum konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Kayseri konumundan Erzurum konumuna ortalama tren fiyatları 17,25 TL. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Kayseri konumundan Erzurum konumuna fiyatlar yaklaşık 4,50 TL civarındadır.

Bilet fiyatı : Kayseri - Erzurum her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
Tümünü gör 462,97 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör
Tümünü gör Tümünü gör 4,50 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör
Tümünü gör Tümünü gör 81,73 TL103,34 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Kayseri - Erzurum arası trenler


Kayseri ile Erzurum arasındaki yolculuk uzun ise, Erzurum mevkiine uçakla gitmeyi bir düşünün. Erken rezervasyon yaparsanız, düşük ücretli hava yolları, size zamanın yanında paradan da tasarruf ettirir.

Hangi istasyonlar Kayseri - Erzurum hattında hizmet vermektedir?

Erzurum konumuna hareket edecek trenlerin Kayseri vaktinde ayrılmaları ve Erzurum vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Kayseri konumundan Erzurum konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Kayseri konumundan Erzurum konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 1 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 1 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Trenle Erzurum konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Erzurum konumuna trenle ulaşmak ortalama 15 hours and 38 minutes sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 18 hours and 11 minutes yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 00:06, sonuncusu ise saatler 23:08 gösterdiğinde Kayseri konumundan hareket eder.