Tren Kayseri - Bismil ₺133,46'den başlayan fiyatlar

20/04/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri
Dan başla
₺133,46

Kayseri - Bismil arası tren yolculuğu

Kayseri'dan Bismil'ye tren ile yolculuk 463,13 km'dir ve 16 sa. 20 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 19:17'de ve sonuncusu 19:17'dedir. Kayseri'dan Bismil'ye tren ile en az ₺133,46 veya en fazla ₺134,39 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺133,46.

En düşük fiyat₺133,46
Yolculuk Süresi16 sa. 20 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺133,46
En yüksek fiyat₺134,39
İlk Kalkış19:17
Son Kalkış19:17
Mesafe463,13 km
KalkışKayseri
VarışBismil
FirmaTCDD

Kayseri - Bismil Tren saatleri

Ayrılış tarihi
20 Nis 2024 Cumartesi

Kayseri ile Bismil arası en ucuz tren biletleri virail

Virail ile Kayseri Bismil istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Kayseri konumundan Bismil konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Kayseri konumundan Bismil konumuna ortalama tren fiyatları ₺134,02. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Kayseri konumundan Bismil konumuna fiyatlar yaklaşık ₺133,46 civarındadır.

Hangi demiryolu şirketleri Kayseri ile Bismil arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Virail, arasında, Kayseri ile Bismil arasında tren seferleri sunan şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Kayseri konumundan Bismil konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Bismil konumuna hareket eden ilk tren saat 19:17 sonuncusu ise 19:17 kalkar. Kayseri konumundan Bismil konumuna gitmek için gereken süre 16 sa. 20 dk.. Bismil konumuna ortalama yolculuk süresi 16 sa. 20 dk. iken, oraya en hızlı bağlantılarla 16 sa. 20 dk. kadar sürede ulaşabilirsiniz. Kayseri konumundan hareket eden ilk tren saat 19:17 kalkarken, sonuncusu saatler 19:17 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.

Hangi istasyonlar Kayseri - Bismil hattında hizmet vermektedir?

Bismil konumuna hareket eden trenler vaktinde hareket eder ve oraya vaktinde ulaşır.

Trenle Kayseri konumundan Bismil konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Kayseri konumundan Bismil konumuna 1 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 1 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size, önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz. Trenle Bismil konumundan Kayseri konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Kayseri konumundan Bismil konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 1 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Kayseri ile Bismil arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Kayseri - Bismil arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Kayseri - Bismil arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Kayseri - Bismil arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Kayseri - Bismil seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Kayseri şehrinden Bismil şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Kayseri'dan Bismil'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Kayseri - Bismil tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺20,80 veya ortalama olarak ₺101,63 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺160,16 kadar olabilir.

Bismil konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Bismil konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Kayseri - Bismil seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Kayseri - Bismil arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Kayseri - Bismil CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
32.42kg
Otobüs
34.73kg
Uçak
92.63kg
araba
74.1kg
Kayseri ile Bismil arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Kayseri şehriyle Bismil şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 32.42kg'dır.
Kayseri ile Bismil şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Kayseri ve Bismil arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı60.21kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 2.31kg ve araba yolculuğuna karşı 41.68kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Kayseri şehrinden Bismil şehrine tren bileti ne kadardır?
Kayseri şehrinden Bismil şehrine giden bir tren bileti, ₺134,02'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺133,46 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Kayseri ile Bismil arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Kayseri ile Bismil arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺133,46'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Kayseri ve Bismil arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Kayseri şehriyle Bismil şehri arası mesafe 463,13 km'dir.
Kayseri ve Bismil arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Kayseri ile Bismil yolculuk ortalama olarak 16 sa. 20 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 16 sa. 20 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Kayseri şehrinden Bismil şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Kayseri ile Bismil arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Kayseri konumundan Bismil istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Kayseri şehrinden Bismil şehrine en erken tren 19:17 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Kayseri konumundan Bismil istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Kayseri şehrinden Bismil şehrine en son tren 19:17 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Kayseri şehrinden Bismil şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺133,46 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Kayseri şehrinden Bismil şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Kayseri şehrinden Bismil şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Kayseri ile Bismil arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Kayseri ve Bismil arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 16 sa. 20 dk.'dır.
Kayseri şehrinden Bismil şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Kayseri ile Bismil arasında doğrudan bir tren vardır.
Kayseri ile Bismil arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Kayseri şehrinden Bismil şehrine olan tren yolculuğu 32.42kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Kayseri'dan yerele geçin

Trend rotalar

Kayseri'dan hafta sonu kaçamakları

Kayseri'dan diğer hedefler

Bismil iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar