Tren Urganlı - Menemen ₺10,12'den başlayan fiyatlar

20/04/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri
Dan başla
₺10,12

Urganlı - Menemen arası tren yolculuğu

Urganlı'dan Menemen'ye tren ile yolculuk 68,01 km'dir ve 1 sa. 4 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 05:07'de ve sonuncusu 21:07'dedir. Urganlı'dan Menemen'ye tren ile en az ₺10,12 veya en fazla ₺30,56 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺10,12.

En düşük fiyat₺10,12
Yolculuk Süresi1 sa. 4 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺10,12
En yüksek fiyat₺30,56
İlk Kalkış05:07
Son Kalkış21:07
Mesafe68,01 km
KalkışUrganlı
VarışMenemen
FirmaTCDD

Urganlı ile Menemen arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Urganlı konumundan Menemen konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret ₺19,70 iken, Urganlı konumundan Menemen konumuna sadece ₺10,12 ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Urganlı ile Menemen arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Urganlı konumundan Menemen konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Urganlı Menemen arası hizmet veren tren hattı 1 sa. 4 dk. kadar sürer. İlk tren saat 05:07, sonuncusu ise saatler 21:07 gösterdiğinde hareket eder. Menemen konumuna hareket eden ilk tren saat 05:07, son tren ise saatler 21:07 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuk ortalama 1 sa. 4 dk. kadar sürer, ama en hızlı bağlantılarla 0 sa. 40 dk. gibi bir sürede Menemen konumuna ulaşabilirsiniz.

Hangi istasyonlar Urganlı ve Menemen konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Menemen konumuna hareket eden trenler, Urganlı konumundan vaktinde hareket eder ve hedeflerine vaktinde ulaşırlar.

Urganlı konumundan Menemen konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Menemen konumundan Urganlı konumuna gitmek isterseniz, 1 günlük aktarmaları mevcut. 1 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Yine de, yolculuğunuzu aynı trende bitirmek niyetindeyseniz ve tren değişimi yapmak istemiyorsanız, direkt bir hat için bilet seçimi yapmanızı öneririz. Trenle Menemen konumundan Urganlı konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Urganlı konumundan Menemen konumuna ulaşmak için günlük 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 1 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle
Urganlı - Menemen arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Urganlı - Menemen arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Urganlı - Menemen arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Urganlı - Menemen seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Urganlı'dan Menemen'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Urganlı - Menemen tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺101,43 veya ortalama olarak ₺146,54 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺208,94 kadar olabilir.

Menemen konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Menemen konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Urganlı - Menemen seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Urganlı - Menemen arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Urganlı - Menemen CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
4.76kg
Otobüs
5.1kg
Uçak
13.6kg
araba
10.88kg
Urganlı ile Menemen arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Urganlı şehriyle Menemen şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 4.76kg'dır.
Urganlı ile Menemen şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Urganlı ve Menemen arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı8.84kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.34kg ve araba yolculuğuna karşı 6.12kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Urganlı şehrinden Menemen şehrine tren bileti ne kadardır?
Urganlı şehrinden Menemen şehrine giden bir tren bileti, ₺19,70'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺10,12 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Urganlı ile Menemen arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Urganlı ile Menemen arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺10,12'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Urganlı ve Menemen arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Urganlı şehriyle Menemen şehri arası mesafe 68,01 km'dir.
Urganlı ve Menemen arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Urganlı ile Menemen yolculuk ortalama olarak 1 sa. 4 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 0 sa. 40 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Urganlı şehrinden Menemen şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Urganlı ile Menemen arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Urganlı konumundan Menemen istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Urganlı şehrinden Menemen şehrine en erken tren 05:07 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Urganlı konumundan Menemen istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Urganlı şehrinden Menemen şehrine en son tren 21:07 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Urganlı şehrinden Menemen şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺10,12 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Urganlı şehrinden Menemen şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Urganlı şehrinden Menemen şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Urganlı ile Menemen arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Urganlı ve Menemen arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 0 sa. 40 dk.'dır.
Urganlı şehrinden Menemen şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Urganlı ile Menemen arasında doğrudan bir tren vardır.
Urganlı ile Menemen arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Urganlı şehrinden Menemen şehrine olan tren yolculuğu 4.76kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Urganlı'dan yerele geçin

Trend rotalar

Urganlı'dan hafta sonu kaçamakları

Urganlı'dan diğer hedefler

Menemen iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar