Lviv - İvano-Frankivsk arası tren bulun

20/04/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Lviv - İvano-Frankivsk arası tren yolculuğu

Lviv'dan İvano-Frankivsk'ye tren ile yolculuk 113,53 km'dir ve 2 sa. 43 dk. sürer. Her gün 21 bağlantıları vardır, ilk kalkış 00:22'de ve sonuncusu 22:37'dedir. Lviv'dan İvano-Frankivsk'ye tren ile en az veya en fazla için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat .

Yolculuk Süresi2 sa. 43 dk.
Günlük Bağlantı21
İlk Kalkış00:22
Son Kalkış22:37
Mesafe113,53 km
KalkışLviv
Varışİvano-Frankivsk
FirmaUkrainian Railways

Lviv - Ivano-Frankivsk Tren saatleri

Ayrılış tarihi
20 Nis 2024 Cumartesi

Virail size, Lviv ile İvano-Frankivsk arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Lviv konumundan İvano-Frankivsk konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Lviv konumundan İvano-Frankivsk konumuna tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü İvano-Frankivsk konumuna biletler ortalama kadar tutar.

Lviv ile İvano-Frankivsk arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Ortaklarımız arasında, Lviv ile İvano-Frankivsk arasında tren seferleri sunan ile de seyahat edebilirsiniz.

Lviv konumundan İvano-Frankivsk konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

İvano-Frankivsk konumuna ulaşmak 2 sa. 43 dk. kadar zaman alır. Lviv konumundan hareket eden ilk tren 00:22 zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler 22:37 gösterdiğinde ayrılır. İvano-Frankivsk konumuna trenle ulaşmak ortalama 2 sa. 43 dk. sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 2 sa. 5 dk. yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 00:22, sonuncusu ise saatler 22:37 gösterdiğinde Lviv konumundan hareket eder.

Hangi istasyonlar Lviv ve İvano-Frankivsk konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Trenler Lviv konumundan Lvov,Lviv Pidzamche,Lviv Central Train Station,Lviv Central Bus Station vaktinde ayrılır ve buraya Ivano-Frankivs’k,Ivano-Frankivsk Pryvokzalna Square,Ivano-Frankivsk Horbachevskoho Street vaktinde varırlar.

Trenle Lviv konumundan İvano-Frankivsk konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Trenle İvano-Frankivsk konumundan Lviv konumuna gitmek isterseniz, 21 günlük aktarmaları mevcut. 21 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Eğer İvano-Frankivsk konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir. Trenle İvano-Frankivsk konumundan Lviv konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Lviv konumundan İvano-Frankivsk konumuna ulaşmak için günlük 21 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 21 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Lviv ile Ivano-Frankivsk arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Lviv - İvano-Frankivsk arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Lviv - İvano-Frankivsk arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Lviv - İvano-Frankivsk arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Lviv - İvano-Frankivsk seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Lviv şehrinden Ivano-Frankivsk şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Lviv'dan İvano-Frankivsk'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Lviv - İvano-Frankivsk tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺68,30 veya ortalama olarak ₺76,99 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺101,07 kadar olabilir.

İvano-Frankivsk konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

İvano-Frankivsk konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Lviv - İvano-Frankivsk seyahatinde Ukrainian Railways tarafından sunulan hizmetler
Lviv - İvano-Frankivsk arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar Ukrainian Railways
quiet_zone Sessiz alan check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check

Tren'a göre Lviv - İvano-Frankivsk CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
7.95kg
Otobüs
8.51kg
Uçak
22.71kg
araba
18.17kg
Lviv ile İvano-Frankivsk arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Lviv şehriyle İvano-Frankivsk şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 7.95kg'dır.
Lviv ile İvano-Frankivsk şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Lviv ve İvano-Frankivsk arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı14.76kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.56kg ve araba yolculuğuna karşı 10.22kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Lviv ve İvano-Frankivsk arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Lviv şehriyle İvano-Frankivsk şehri arası mesafe 113,53 km'dir.
Lviv ve İvano-Frankivsk arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Lviv ile İvano-Frankivsk yolculuk ortalama olarak 2 sa. 43 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 2 sa. 5 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Lviv şehrinden İvano-Frankivsk şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Lviv ile İvano-Frankivsk arası günde ortalama 21 bağlantı bulunur.
Lviv konumundan İvano-Frankivsk istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Lviv şehrinden İvano-Frankivsk şehrine en erken tren 00:22 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Lviv konumundan İvano-Frankivsk istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Lviv şehrinden İvano-Frankivsk şehrine en son tren 22:37 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Lviv şehrinden İvano-Frankivsk şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Lviv şehrinden İvano-Frankivsk şehrine gitmek için ortalama 21 doğrudan bağlantı vardır.
Lviv ile İvano-Frankivsk arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Lviv ve İvano-Frankivsk arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 2 sa. 5 dk.'dır.
Lviv şehrinden İvano-Frankivsk şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Lviv ile İvano-Frankivsk arasında doğrudan bir tren vardır.
Lviv ile İvano-Frankivsk arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Lviv şehrinden İvano-Frankivsk şehrine olan tren yolculuğu 7.95kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Lviv'dan yerele geçin

Trend rotalar

Lviv'dan hafta sonu kaçamakları

Lviv'dan diğer hedefler

İvano-Frankivsk iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar