Tren Lviv - Odessa ₺92,97'den başlayan fiyatlar

Dan başla
₺92,97

Lviv - Odessa arası tren yolculuğu

Lviv'dan Odessa'ye tren ile yolculuk 622,66 km'dir ve 11 sa. 19 dk. sürer. Her gün 2 bağlantıları vardır, ilk kalkış 02:22'de ve sonuncusu 21:40'dedir. Lviv'dan Odessa'ye tren ile en az ₺92,97 veya en fazla ₺1.160,50 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺92,97.

En düşük fiyat₺92,97
Yolculuk Süresi11 sa. 19 dk.
Günlük Bağlantı2
En düşük fiyat₺92,97
En yüksek fiyat₺1.160,50
İlk Kalkış02:22
Son Kalkış21:40
Mesafe622,66 km
KalkışLviv
VarışOdessa
FirmaUkrainian Railways

Lviv - Odesa Tren saatleri

Ayrılış tarihi
3 Mar 2024 Pazar

Virail üzerinden Lviv ile Odessa arası ucuz biletler

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Lviv konumundan Odessa konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Lviv konumundan Odessa konumuna ortalama tren fiyatları ₺378,12 civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz ₺92,97 tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Hangi şirketler Lviv ile Odessa arasında tren seferleri düzenliyor?

Ortaklarımız arasında, Lviv ile Odessa arasında tren bağlantıları sunan şirketini de bulacaksınız.

Odessa konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Odessa konumuna ulaşmak 11 sa. 19 dk. kadar zaman alır. Lviv konumundan hareket eden ilk tren 02:22 zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler 21:40 gösterdiğinde ayrılır. Odessa konumuna hareket eden ilk tren saati 02:22 iken, sonuncusu saatler 21:40 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 11 sa. 19 dk., ama en hızlı trenler sizi Odessa konumuna 10 sa. 38 dk. gibi bir sürede ulaştırabilir.

Lviv ve Odessa konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Odessa konumuna, vaktinde hareket edip hedefine vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Lviv konumundan Odessa konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Lviv konumundan Odessa konumuna 2 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 2 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size, önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz. Trenle Odessa konumundan Lviv konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Lviv konumundan Odessa konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 2 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 2 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Lviv ile Odesa arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Lviv - Odessa arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Lviv - Odessa arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Lviv - Odessa arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Lviv - Odessa seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Lviv şehrinden Odesa şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Kalkış tarihi yaklaştıkça fiyat değişimi

Tren şirketleri hareket tarihi yaklaştıkça daha yüksek bilet fiyatları talep edebilir. Önümüzdeki günlerde fiyatlar ₺103,09 ile ₺1.359,13 arasında değişebilir ancak değişebilir. Tavsiyemiz, seyahatinizde potansiyel olarak 92%'ya kadar tasarruf etmek için mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızdır!

Lviv'dan Odessa'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Lviv - Odessa tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺121,68 veya ortalama olarak ₺254,84 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺447,34 kadar olabilir.

Odessa konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Odessa konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Lviv - Odessa seyahatinde Ukrainian Railways tarafından sunulan hizmetler
Lviv - Odessa arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar Ukrainian Railways
quiet_zone Sessiz alan check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check

Tren'a göre Lviv - Odessa CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
43.59kg
Otobüs
46.7kg
Uçak
124.53kg
araba
99.63kg
Lviv ile Odessa arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Lviv şehriyle Odessa şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 43.59kg'dır.
Lviv ile Odessa şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Lviv ve Odessa arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı80.94kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 3.11kg ve araba yolculuğuna karşı 56.04kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Lviv şehrinden Odessa şehrine tren bileti ne kadardır?
Lviv şehrinden Odessa şehrine giden bir tren bileti, ₺378,12'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺92,97 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Lviv ile Odessa arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Lviv ile Odessa arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺92,97'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Lviv ve Odessa arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Lviv şehriyle Odessa şehri arası mesafe 622,66 km'dir.
Lviv ve Odessa arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Lviv ile Odessa yolculuk ortalama olarak 11 sa. 19 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 10 sa. 38 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Lviv şehrinden Odessa şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Lviv ile Odessa arası günde ortalama 2 bağlantı bulunur.
Lviv konumundan Odessa istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Lviv şehrinden Odessa şehrine en erken tren 02:22 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Lviv konumundan Odessa istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Lviv şehrinden Odessa şehrine en son tren 21:40 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Lviv şehrinden Odessa şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺92,97 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Lviv konumundan Odessa istikametine gidebilmek için hangi istasyonları kullanabilirim?
Lviv konumundan hareketle Odessa istikametine gidebileceğiniz 4 istasyon bulunmaktadır. Lviv Central Bus Station, Lvov, Lviv Central Train Station and Pidzamche istasyonundan çıkışınızı sağlayabilir ve Odesa Пл. Привокзальна, Odesa Вул. Майстерська and Odessa International Airport istasyonuna ulaşabilirsiniz.
Lviv şehrinden Odessa şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Lviv şehrinden Odessa şehrine gitmek için ortalama 2 doğrudan bağlantı vardır.
Lviv ile Odessa arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Lviv ve Odessa arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 10 sa. 38 dk.'dır.
Lviv şehrinden Odessa şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Lviv ile Odessa arasında doğrudan bir tren vardır.
Lviv ile Odessa arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Lviv şehrinden Odessa şehrine olan tren yolculuğu 43.59kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Lviv'dan yerele geçin

Trend rotalar

Lviv'dan hafta sonu kaçamakları

Lviv'dan diğer hedefler

Odessa iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar