Tren Akhisar - Saruhanlı ₺22,27'den başlayan fiyatlar

Dan başla
₺22,27

Akhisar - Saruhanlı arası tren yolculuğu

Akhisar'dan Saruhanlı'ye tren ile yolculuk 23,69 km'dir ve 0 sa. 25 dk. sürer. Her gün 2 bağlantıları vardır, ilk kalkış 07:05'de ve sonuncusu 20:15'dedir. Akhisar'dan Saruhanlı'ye tren ile en az ₺22,27 veya en fazla ₺47,50 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺22,27.

En düşük fiyat₺22,27
Yolculuk Süresi0 sa. 25 dk.
Günlük Bağlantı2
En düşük fiyat₺22,27
En yüksek fiyat₺47,50
İlk Kalkış07:05
Son Kalkış20:15
Mesafe23,69 km
KalkışAkhisar
VarışSaruhanlı
FirmaTCDD

Akhisar - Saruhanli Tren saatleri

Ayrılış tarihi
3 Mar 2024 Pazar

Virail size, Akhisar ile Saruhanlı arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Saruhanlı konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Akhisar konumundan Saruhanlı konumuna ortalama tren fiyatları ₺25,04 civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz ₺22,27 tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Hangi şirketler Akhisar ile Saruhanlı arasında seferler düzenliyor?

Saruhanlı konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Akhisar konumundan Saruhanlı konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Akhisar Saruhanlı arası hizmet veren tren hattı 0 sa. 25 dk. kadar sürer. İlk tren saat 07:05, sonuncusu ise saatler 20:15 gösterdiğinde hareket eder. Saruhanlı konumuna trenle ulaşmak ortalama 0 sa. 25 dk. sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 0 sa. 23 dk. yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 07:05, sonuncusu ise saatler 20:15 gösterdiğinde Akhisar konumundan hareket eder.

Akhisar ve Saruhanlı konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Saruhanlı konumuna hareket edecek trenlerin vaktinde ayrılmaları ve vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Akhisar konumundan Saruhanlı konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Saruhanlı konumundan Akhisar konumuna gitmek isterseniz, 2 günlük aktarmaları mevcut. 2 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Buna rağmen, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Trenle Saruhanlı konumundan Akhisar konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Akhisar konumundan Saruhanlı konumuna ulaşmak için günlük 2 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 2 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Akhisar ile Saruhanli arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Akhisar - Saruhanlı arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Akhisar - Saruhanlı arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Akhisar - Saruhanlı arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Akhisar - Saruhanlı seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Akhisar şehrinden Saruhanli şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Akhisar'dan Saruhanlı'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Akhisar - Saruhanlı tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺0,00 veya ortalama olarak ₺15,71 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺24,12 kadar olabilir.

Saruhanlı konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Saruhanlı konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Akhisar - Saruhanlı seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Akhisar - Saruhanlı arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Akhisar - Saruhanlı CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
1.66kg
Otobüs
1.78kg
Uçak
4.74kg
araba
3.79kg
Akhisar ile Saruhanlı arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Akhisar şehriyle Saruhanlı şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 1.66kg'dır.
Akhisar ile Saruhanlı şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Akhisar ve Saruhanlı arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı3.08kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.12kg ve araba yolculuğuna karşı 2.13kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Akhisar şehrinden Saruhanlı şehrine tren bileti ne kadardır?
Akhisar şehrinden Saruhanlı şehrine giden bir tren bileti, ₺25,04'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺22,27 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Akhisar ile Saruhanlı arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Akhisar ile Saruhanlı arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺22,27'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Akhisar ve Saruhanlı arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Akhisar şehriyle Saruhanlı şehri arası mesafe 23,69 km'dir.
Akhisar ve Saruhanlı arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Akhisar ile Saruhanlı yolculuk ortalama olarak 0 sa. 25 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 0 sa. 23 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Akhisar şehrinden Saruhanlı şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Akhisar ile Saruhanlı arası günde ortalama 2 bağlantı bulunur.
Akhisar konumundan Saruhanlı istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Akhisar şehrinden Saruhanlı şehrine en erken tren 07:05 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Akhisar konumundan Saruhanlı istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Akhisar şehrinden Saruhanlı şehrine en son tren 20:15 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Akhisar şehrinden Saruhanlı şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺22,27 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Akhisar şehrinden Saruhanlı şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Akhisar şehrinden Saruhanlı şehrine gitmek için ortalama 2 doğrudan bağlantı vardır.
Akhisar ile Saruhanlı arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Akhisar ve Saruhanlı arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 0 sa. 23 dk.'dır.
Akhisar şehrinden Saruhanlı şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Akhisar ile Saruhanlı arasında doğrudan bir tren vardır.
Akhisar ile Saruhanlı arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Akhisar şehrinden Saruhanlı şehrine olan tren yolculuğu 1.66kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Akhisar'dan yerele geçin

Trend rotalar

Akhisar'dan hafta sonu kaçamakları

Akhisar'dan diğer hedefler

Saruhanlı iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar