Akhisar - Bandırma arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 20 TL
Yolculuk süresi 3 sa 32 dk
Günlük bağlantılar 4
İlk kalkış: 10:47
Son kalkış: 16:21
Mesafe 151km

Akhisar ile Bandırma arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Hangi şirketler Akhisar ile Bandırma arasında tren seferleri düzenliyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Akhisar konumundan Bandırma konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Akhisar konumundan Bandırma konumuna ortalama tren fiyatları 35,22 TL. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Akhisar konumundan Bandırma konumuna fiyatlar yaklaşık 20,50 TL civarındadır.

Akhisar - Bandırma arası trenler


Yiyecek ve içeceklerinizi önceden almayı unutmayın

Akhisar Bandırma arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

Hangi istasyonlardan Bandırma konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Bandırma konumuna, Akhisar vaktinde hareket edip hedefine Bandırma Şehir vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Akhisar konumundan Bandırma konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Akhisar konumundan Bandırma konumuna her gün 4 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu en iyi seçenek haline getirebilir. Fakat yolculuğunuz süresince aynı trende devam etmek ve tren değişiminden kaçınmak isterseniz, lütfen direkt bir hat satın alın.

Akhisar konumundan Bandırma konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

En hızlı güzergahları seçtiğinizde 4 hours and 6 minutes gibi bir sürede Bandırma konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 4 hours and 11 minutes kadar sürer. Bandırma konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 10:11 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren Akhisar konumunu saatler 16:11 gösterdiğinde terkeder.