Akhisar - Bandırma arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 35,42 TL
Yolculuk süresi 3 sa 31 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış 13:56
Son kalkış 18:54
Mesafe 151 km

Akhisar ile Bandırma arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Akhisar Bandırma arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Akhisar konumundan Bandırma konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret 35,44 TL iken, Akhisar konumundan Bandırma konumuna sadece 35,42 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Hangi şirketler Akhisar ile Bandırma arasında seferler düzenliyor?

Ortaklarımız arasında, Akhisar ile Bandırma arasında tren seferleri sunan Tcdd ile de seyahat edebilirsiniz.

Akhisar - Bandırma arası trenler

Akhisar konumundan Bandırma konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Bandırma konumuna ortalama yolculuk süresi 3 sa 31 dk iken, oraya en hızlı bağlantılarla 3 sa 30 dk kadar sürede ulaşabilirsiniz. Akhisar konumundan hareket eden ilk tren saat 13:56 kalkarken, sonuncusu saatler 18:54 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.

Hangi istasyonlardan Bandırma konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Bandırma konumuna hareket eden trenler, Akhisar konumundan Akhisar vaktinde hareket eder ve hedeflerine Bandırma Şehir vaktinde ulaşırlar.

Akhisar Bandırma arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

Akhisar konumundan Bandırma konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Bandırma konumundan Akhisar konumuna gitmek isterseniz, 2 günlük aktarmaları mevcut. 2 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Yine de, yolculuğunuzu aynı trende bitirmek niyetindeyseniz ve tren değişimi yapmak istemiyorsanız, direkt bir hat için bilet seçimi yapmanızı öneririz.

Akhisar konumundan Bandırma konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 2 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 2 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.