Tren İzmir - Bandırma ₺67,38'den başlayan fiyatlar

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Daha
Daha
Daha

İzmir - Bandırma arası tren yolculuğu

İzmir'dan Bandırma'ye tren ile yolculuk 218,92 km'dir ve 5 sa. 58 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 09:15'de ve sonuncusu 09:15'dedir. İzmir'dan Bandırma'ye tren ile en az ₺67,38 veya en fazla ₺67,38 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺67,38.

En düşük fiyat₺67,38
Yolculuk Süresi5 sa. 58 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺67,38
En yüksek fiyat₺67,38
İlk Kalkış09:15
Son Kalkış09:15
Mesafe218,92 km
Kalkışİzmir
VarışBandırma
FirmaTCDD

Izmir - Bandirma Tren saatleri

Ayrılış tarihi
22 May 2024 Çarşamba

İzmir ile Bandırma arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

İzmir konumundan Bandırma konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, İzmir konumundan Bandırma konumuna ₺67,38 tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Bandırma konumuna biletler ortalama ₺67,38 kadar tutar.

Hangi şirketler İzmir ile Bandırma arasında seferler düzenliyor?

Ortaklarımız arasında, İzmir ile Bandırma arasında tren bağlantıları sunan şirketini de bulacaksınız.

Bandırma konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Bandırma konumuna hareket eden ilk tren saat 09:15 sonuncusu ise 09:15 kalkar. İzmir konumundan Bandırma konumuna gitmek için gereken süre 5 sa. 58 dk.. Bandırma konumuna trenle ulaşmak ortalama 5 sa. 58 dk. sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 5 sa. 58 dk. yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 09:15, sonuncusu ise saatler 09:15 gösterdiğinde İzmir konumundan hareket eder.

İzmir ve Bandırma konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Bandırma konumuna hareket edecek trenlerin Adnan Menderes Airport, ADB vaktinde ayrılmaları ve vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

İzmir konumundan Bandırma konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Bandırma konumundan İzmir konumuna gitmek isterseniz, 1 günlük aktarmaları mevcut. 1 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Eğer Bandırma konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir. Trenle, İzmir konumundan Bandırma konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

İzmir konumundan Bandırma konumuna ulaşmak için günlük 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 1 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Izmir ile Bandirma arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

İzmir - Bandırma arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte İzmir - Bandırma arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer İzmir - Bandırma arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, İzmir - Bandırma seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Izmir şehrinden Bandirma şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

İzmir'dan Bandırma'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz İzmir - Bandırma tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺101,43 veya ortalama olarak ₺147,12 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺208,94 kadar olabilir.

Bandırma konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Bandırma konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

İzmir - Bandırma seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
İzmir - Bandırma arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre İzmir - Bandırma CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
15.32kg
Otobüs
16.42kg
Uçak
43.78kg
araba
35.03kg
İzmir ile Bandırma arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? İzmir şehriyle Bandırma şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 15.32kg'dır.
İzmir ile Bandırma şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? İzmir ve Bandırma arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı28.46kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 1.1kg ve araba yolculuğuna karşı 19.71kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir şehrinden Bandırma şehrine tren bileti ne kadardır?
İzmir şehrinden Bandırma şehrine giden bir tren bileti, ₺67,38'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺67,38 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
İzmir ile Bandırma arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
İzmir ile Bandırma arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺67,38'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
İzmir ve Bandırma arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
İzmir şehriyle Bandırma şehri arası mesafe 218,92 km'dir.
İzmir ve Bandırma arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
İzmir ile Bandırma yolculuk ortalama olarak 5 sa. 58 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 5 sa. 58 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
İzmir şehrinden Bandırma şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
İzmir ile Bandırma arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
İzmir konumundan Bandırma istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
İzmir şehrinden Bandırma şehrine en erken tren 09:15 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İzmir konumundan Bandırma istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
İzmir şehrinden Bandırma şehrine en son tren 09:15 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İzmir şehrinden Bandırma şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺67,38 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
İzmir şehrinden Bandırma şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
İzmir şehrinden Bandırma şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
İzmir ile Bandırma arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
İzmir ve Bandırma arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 5 sa. 58 dk.'dır.
İzmir şehrinden Bandırma şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, İzmir ile Bandırma arasında doğrudan bir tren vardır.
İzmir ile Bandırma arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
İzmir şehrinden Bandırma şehrine olan tren yolculuğu 15.32kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

İzmir'dan yerele geçin

Trend rotalar

İzmir'dan hafta sonu kaçamakları

İzmir'dan diğer hedefler

Bandırma iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar