İzmir - Bandırma arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 41,08 TL
Yolculuk süresi 5 sa 33 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış 11:50
Son kalkış 16:55
Mesafe 219 km

İzmir ile Bandırma arası en ucuz tren biletleri virail

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

İzmir konumundan Bandırma konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

İzmir konumundan Bandırma konumuna ortalama tren fiyatları 41,09 TL civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz 41,08 TL tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Hangi şirketler sizi İzmir noktasından Bandırma istikametine tren ile götürüyor?

Bandırma konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz Tcdd şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

İzmir - Bandırma arası trenler

Trenle Bandırma konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

En hızlı güzergahları seçtiğinizde 5 sa 31 dk gibi bir sürede Bandırma konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 5 sa 33 dk kadar sürer. Bandırma konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 11:50 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren İzmir konumunu saatler 16:55 gösterdiğinde terkeder.

Hangi istasyonlar İzmir - Bandırma hattında hizmet vermektedir?

Bandırma konumuna hareket edecek trenlerin İzmir (Basmane) vaktinde ayrılmaları ve Bandırma Şehir vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Trenle seyahat ederken biletinizi her zaman yanınızda bulundurun

İzmir ile Bandırma arasındaki yolculuk görece kısa olduğu için, en ucuz fiyata, benzer sürede bir yolculuğu, araç paylaşımı ya da otobüs seferleriyle de gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir konumundan Bandırma konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

İzmir konumundan Bandırma konumuna 2 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 2 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Eğer Bandırma konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir.

İzmir konumundan Bandırma konumuna ulaşmak için günlük 2 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 2 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.