İzmir - Bandırma arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 24 TL
Yolculuk süresi 5 sa 33 dk
Günlük bağlantılar 14
İlk kalkış: 09:30
Son kalkış: 15:00
Mesafe 219km

İzmir ile Bandırma arası en ucuz tren biletleri virail

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

İzmir ile Bandırma arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Ortaklarımız arasında, İzmir ile Bandırma arasında tren bağlantıları sunan Tcdd şirketini de bulacaksınız.

İzmir konumundan Bandırma konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Önceden rezervasyon yaparsanız İzmir konumundan Bandırma konumuna 24,00 TL tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti 40,96 TL kadardır.

İzmir - Bandırma arası trenler


Trenle seyahat ederken biletinizi her zaman yanınızda bulundurun

İzmir ile Bandırma arasındaki yolculuk görece kısa olduğu için, en ucuz fiyata, benzer sürede bir yolculuğu, araç paylaşımı ya da otobüs seferleriyle de gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir ve Bandırma konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Bandırma konumuna hareket eden trenler İzmir (Basmane) vaktinde hareket eder ve oraya Bandırma Şehir vaktinde ulaşır.

İzmir konumundan Bandırma konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

İzmir konumundan Bandırma konumuna her gün 14 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu en iyi seçenek haline getirebilir. Fakat yolculuğunuz süresince aynı trende devam etmek ve tren değişiminden kaçınmak isterseniz, lütfen direkt bir hat satın alın.

İzmir konumundan Bandırma konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

Bandırma konumuna trenle ulaşmak ortalama 6 hours and 29 minutes sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 6 hours and 23 minutes yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 09:11, sonuncusu ise saatler 15:11 gösterdiğinde İzmir konumundan hareket eder.