Bandırma - İzmir arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 41,08 TL
Yolculuk süresi 6 sa 2 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış 19:00
Son kalkış 19:00
Mesafe 219 km

Bandırma ile İzmir arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Virail'in sizi İzmir mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Bandırma konumundan İzmir istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Bandırma konumundan İzmir konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Bandırma konumundan İzmir konumuna ortalama tren fiyatları 41,09 TL civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz 41,08 TL tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Hangi şirketler Bandırma ile İzmir arasında tren seferleri düzenliyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Bandırma - İzmir arası trenler

Trenle İzmir konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

İzmir konumuna ortalama yolculuk süresi 6 sa 2 dk iken, oraya en hızlı bağlantılarla 5 sa 44 dk kadar sürede ulaşabilirsiniz. Bandırma konumundan hareket eden ilk tren saat 19:00 kalkarken, sonuncusu saatler 19:00 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.

Hangi istasyonlardan İzmir konumuna tren seferleri bulunur?

Trenler Bandırma konumundan Bandırma Şehir vaktinde ayrılır ve buraya İzmir (Basmane) vaktinde varırlar.

Bandırma İzmir arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

Bandırma konumundan İzmir konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle İzmir konumundan Bandırma konumuna gitmek isterseniz, 2 günlük aktarmaları mevcut. 2 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Eğer İzmir konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir.

Bandırma konumundan İzmir konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 2 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 2 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.