Bandırma - İzmir arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 24 TL
Yolculuk süresi 6 sa 9 dk
Günlük bağlantılar 10
İlk kalkış: 08:35
Son kalkış: 17:00
Mesafe 219km

Bandırma ile İzmir arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Virail ile Bandırma İzmir istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Hangi demiryolu şirketleri Bandırma ile İzmir arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

İzmir konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz Tcdd şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Bandırma konumundan İzmir konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret 40,96 TL iken, Bandırma konumundan İzmir konumuna sadece 24,00 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Bandırma - İzmir arası trenler


Bandırma ile İzmir arasındaki yolculuk görece kısa olduğu için, en ucuz fiyata, benzer sürede bir yolculuğu, araç paylaşımı ya da otobüs seferleriyle de gerçekleştirebilirsiniz.

Bandırma ve İzmir konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

İzmir konumuna, Bandırma Şehir vaktinde hareket edip hedefine İzmir (Basmane) vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Bandırma konumundan İzmir konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Bandırma konumundan İzmir konumuna her gün 10 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu en iyi seçenek haline getirebilir. Fakat yolculuğunuz süresince aynı trende devam etmek ve tren değişiminden kaçınmak isterseniz, lütfen direkt bir hat satın alın.

İzmir konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

İzmir konumuna trenle ulaşmak ortalama 6 hours and 37 minutes sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 6 hours and 37 minutes yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 08:11, sonuncusu ise saatler 17:11 gösterdiğinde Bandırma konumundan hareket eder.