Tren Aydın - İzmir ₺19,33'den başlayan fiyatlar

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Daha
Daha
Daha

Aydın - İzmir arası tren yolculuğu

Aydın'dan İzmir'ye tren ile yolculuk 88,12 km'dir ve 2 sa. 27 dk. sürer. Her gün 6 bağlantıları vardır, ilk kalkış 04:20'de ve sonuncusu 20:33'dedir. Aydın'dan İzmir'ye tren ile en az ₺19,33 veya en fazla ₺40,68 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺19,33.

En düşük fiyat₺19,33
Yolculuk Süresi2 sa. 27 dk.
Günlük Bağlantı6
En düşük fiyat₺19,33
En yüksek fiyat₺40,68
İlk Kalkış04:20
Son Kalkış20:33
Mesafe88,12 km
KalkışAydın
Varışİzmir
FirmaTCDD

Aydin - Izmir Tren saatleri

Ayrılış tarihi
22 May 2024 Çarşamba

Aydın ile İzmir arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Aydın konumundan İzmir konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Önceden rezervasyon yaparsanız Aydın konumundan İzmir konumuna ₺19,33 tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti ₺36,82 kadardır.

Hangi şirketler Aydın ile İzmir arasında seferler düzenliyor?

Ortaklarımız arasında, Aydın ile İzmir arasında tren bağlantıları sunan şirketini de bulacaksınız.

Aydın konumundan İzmir konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

İzmir konumuna hareket eden ilk tren saat 04:20 sonuncusu ise 20:33 kalkar. Aydın konumundan İzmir konumuna gitmek için gereken süre 2 sa. 27 dk.. En hızlı güzergahları seçtiğinizde 2 sa. 22 dk. gibi bir sürede İzmir konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 2 sa. 27 dk. kadar sürer. İzmir konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 04:20 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren Aydın konumunu saatler 20:33 gösterdiğinde terkeder.

Hangi istasyonlar Aydın ve İzmir konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

İzmir konumuna, vaktinde hareket edip hedefine Adnan Menderes Airport, ADB vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Aydın konumundan İzmir konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle İzmir konumundan Aydın konumuna gitmek isterseniz, 6 günlük aktarmaları mevcut. 6 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Buna rağmen, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Trenle, Aydın konumundan İzmir konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Aydın konumundan İzmir konumuna ulaşmak için günlük 6 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 6 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Aydin ile Izmir arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Aydın - İzmir arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Aydın - İzmir arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Aydın - İzmir arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Aydın - İzmir seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Aydin şehrinden Izmir şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Aydın'dan İzmir'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Aydın - İzmir tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺13,44 veya ortalama olarak ₺27,89 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺37,37 kadar olabilir.

İzmir konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

İzmir konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Aydın - İzmir seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Aydın - İzmir arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Aydın - İzmir CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
6.17kg
Otobüs
6.61kg
Uçak
17.62kg
araba
14.1kg
Aydın ile İzmir arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Aydın şehriyle İzmir şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 6.17kg'dır.
Aydın ile İzmir şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Aydın ve İzmir arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı11.45kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.44kg ve araba yolculuğuna karşı 7.93kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Aydın şehrinden İzmir şehrine tren bileti ne kadardır?
Aydın şehrinden İzmir şehrine giden bir tren bileti, ₺36,82'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺19,33 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Aydın ile İzmir arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Aydın ile İzmir arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺19,33'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Aydın ve İzmir arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Aydın şehriyle İzmir şehri arası mesafe 88,12 km'dir.
Aydın ve İzmir arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Aydın ile İzmir yolculuk ortalama olarak 2 sa. 27 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 2 sa. 22 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Aydın şehrinden İzmir şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Aydın ile İzmir arası günde ortalama 6 bağlantı bulunur.
Aydın konumundan İzmir istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Aydın şehrinden İzmir şehrine en erken tren 04:20 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Aydın konumundan İzmir istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Aydın şehrinden İzmir şehrine en son tren 20:33 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Aydın şehrinden İzmir şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺19,33 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Aydın şehrinden İzmir şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Aydın şehrinden İzmir şehrine gitmek için ortalama 6 doğrudan bağlantı vardır.
Aydın ile İzmir arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Aydın ve İzmir arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 2 sa. 22 dk.'dır.
Aydın şehrinden İzmir şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Aydın ile İzmir arasında doğrudan bir tren vardır.
Aydın ile İzmir arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Aydın şehrinden İzmir şehrine olan tren yolculuğu 6.17kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Aydın'dan yerele geçin

Trend rotalar

Aydın'dan hafta sonu kaçamakları

Aydın'dan diğer hedefler

İzmir iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar