Soma - Bandırma arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 17 TL
Yolculuk süresi 2 sa 56 dk
Günlük bağlantılar 4
İlk kalkış: 12:31
Son kalkış: 18:05
Mesafe 125km

Virail üzerinden Soma ile Bandırma arası ucuz biletler

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Hangi şirketler sizi Soma noktasından Bandırma istikametine tren ile götürüyor?

Bandırma konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz Tcdd şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Soma konumundan Bandırma konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret 40,21 TL iken, Soma konumundan Bandırma konumuna sadece 17,50 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Soma - Bandırma arası trenler


Seyahate çıkacağınız vakitte bir sınırlama bulunmuyorsa, hafta içi ve sezon dışı dönemlerde çok ucuz biletler bulabilceğinizi unutmayın.

Soma Bandırma arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

Hangi istasyonlardan Bandırma konumuna tren seferleri bulunur?

Bandırma konumuna hareket eden trenler Soma vaktinde hareket eder ve oraya Bandırma Şehir vaktinde ulaşır.

Soma konumundan Bandırma konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Soma konumundan Bandırma konumuna her gün 4 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Soma konumundan Bandırma konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Bandırma konumuna ortalama yolculuk süresi 3 hours and 27 minutes iken, oraya en hızlı bağlantılarla 3 hours and 22 minutes kadar sürede ulaşabilirsiniz. Soma konumundan hareket eden ilk tren saat 12:11 kalkarken, sonuncusu saatler 18:11 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.