Soma - Bandırma arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 29,75 TL
Yolculuk süresi 2 sa 54 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış 19:30
Son kalkış 19:30
Mesafe 125 km

Soma ile Bandırma arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Soma konumundan Bandırma konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Soma konumundan Bandırma konumuna 29,75 TL tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Bandırma konumuna biletler ortalama 29,79 TL kadar tutar.

Hangi şirketler Soma ile Bandırma arasında tren seferleri düzenliyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Soma - Bandırma arası trenler

Bandırma konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Bandırma konumuna hareket eden ilk tren saati 19:30 iken, sonuncusu saatler 19:30 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 2 sa 54 dk, ama en hızlı trenler sizi Bandırma konumuna 2 sa 53 dk gibi bir sürede ulaştırabilir.

Hangi istasyonlar Soma - Bandırma hattında hizmet vermektedir?

Bandırma konumuna hareket eden trenler, Soma konumundan Soma vaktinde hareket eder ve hedeflerine Bandırma Şehir vaktinde ulaşırlar.

Seyahate çıkacağınız vakitte bir sınırlama bulunmuyorsa, hafta içi ve sezon dışı dönemlerde çok ucuz biletler bulabilceğinizi unutmayın.

Soma Bandırma arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

Soma konumundan Bandırma konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Bandırma konumundan Soma konumuna gitmek isterseniz, 2 günlük aktarmaları mevcut. 2 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Eğer Bandırma konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir.

Soma konumundan Bandırma konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 2 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 2 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.