Balıkesir - Bandırma arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 11 TL
Yolculuk süresi 1 sa 39 dk
Günlük bağlantılar 12
İlk kalkış: 13:59
Son kalkış: 19:42
Mesafe 70km

Balıkesir ile Bandırma arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Hangi şirketler Balıkesir ile Bandırma arasında seferler düzenliyor?

Virail, arasında, Balıkesir ile Bandırma arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Balıkesir konumundan Bandırma konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret 18,98 TL iken, Balıkesir konumundan Bandırma konumuna sadece 11,00 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Balıkesir - Bandırma arası trenler


Trenle seyahat ederken biletinizi her zaman yanınızda bulundurun

Balıkesir Bandırma arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

Balıkesir ve Bandırma konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Bandırma konumuna hareket eden trenler, Balıkesir konumundan Balıkesir vaktinde hareket eder ve hedeflerine Bandırma Şehir vaktinde ulaşırlar.

Balıkesir konumundan Bandırma konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Balıkesir konumundan Bandırma konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 12 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 12 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Balıkesir konumundan Bandırma konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Bandırma konumuna ortalama yolculuk süresi 1 hour and 54 minutes iken, oraya en hızlı bağlantılarla 1 hour and 54 minutes kadar sürede ulaşabilirsiniz. Balıkesir konumundan hareket eden ilk tren saat 13:11 kalkarken, sonuncusu saatler 19:11 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.