Balıkesir - Ankara arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 39 TL
Yolculuk süresi 9 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 7
İlk kalkış: 22:47
Son kalkış: 22:47
Mesafe 426km

Balıkesir ile Ankara arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Hangi şirketler Balıkesir ile Ankara arasında tren seferleri düzenliyor?

Ortaklarımız arasında, Balıkesir ile Ankara arasında tren seferleri sunan Tcdd ile de seyahat edebilirsiniz.

Balıkesir konumundan Ankara konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Balıkesir konumundan Ankara konumuna ortalama tren fiyatları 113,45 TL. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Balıkesir konumundan Ankara konumuna fiyatlar yaklaşık 38,97 TL civarındadır.

Bilet fiyatı : Balıkesir - Ankara her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
145 TL106 TL145 TL106 TL85 TL Tümünü gör 85 TL

Balıkesir - Ankara arası trenler


Eğer rotanız üzerinde tren değişikliği yapacaksanız, platformlar arası yürümeniz için gerekli zamana sahip olduğunuzdan emin olun ve hiç bir zaman, bir rötar durumunda ikinci treni kaçırabileceğiniz ihtimalini görmezden gelmeyin.

Eğer tren saatleri programınıza ya da bütçenize uymuyorsa, yolculuğunuzun süresini çok büyük ölçüde değiştirmeden, otobüs ve araç paylaşımı yöntemleri, size zaman ve fiyat alternatifleri sunabilir.

Hangi istasyonlardan Ankara konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Trenler Balıkesir konumundan Balıkesir vaktinde ayrılır ve buraya Ankara Gar vaktinde varırlar.

Trenle Balıkesir konumundan Ankara konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Balıkesir konumundan Ankara konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 1 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 1 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Trenle Ankara konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Ankara konumuna trenle ulaşmak ortalama 9 hours and 50 minutes sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 9 hours and 50 minutes yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 22:11, sonuncusu ise saatler 22:11 gösterdiğinde Balıkesir konumundan hareket eder.